// سه شنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰

فروشگاه اپیک گیمز روی اندروید و iOS هم عرضه می‌شود

تیم سوئینی در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد موفقیت‌های فروشگاه اپیک گیمز سخن گفته است و اعلام کرده که این فروشگاه روی اندروید و iOS هم منتشر می‌شود.

تیم سوئینی، رئیس اپیک گیمز، با راه‌اندازی فروشگاه اپیک گیمز رقابت سخت و دشواری را با استیم آغاز کرد. وی در تلاش است تا با ارائه سود بیشتر از فروش بازی‌ها برای توسعه‌دهنده‌ها، بستر بهتری را برای عرضه بازی‌ها روی کامپیوتر فراهم کند. همچنین یکی دیگر از سیاست‌های فروشگاه اپیک گیمز، ارائه بازی‌های رایگان به‌صورت هفتگی است.  

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی موبایل، تیم سوئینی مصاحبه‌ی جدیدی را انجام داده است. او در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد موفقیت فروشگاه اپیک گیمز، نقاط قوت کراس‌پلی و آینده فروشگاه اپیک گیمز سخن گفته است؛ اینکه قصد دارند این فروشگاه را روی سیستم‌عامل‌های موبایل هم عرضه کنند. تیم سوئینی دراین‌باره می‌گوید:

ما قصد داریم در آینده فروشگاه اپیک گیمز را روی iOS عرضه کنیم و همچنین در اختیار کاربران اندروید هم قرار دهیم. من فکر می‌کنم این حرکت خوبی برای حرکت روبه‌جلو صنعت بازی‌های ویدیویی است. همچنین ما به‌عنوان یک توسعه‌دهنده، مخاطبان را به سمت فورتنایت جذب کردیم و یاد گرفتیم که چگونه میان اندروید و پی سی در تعامل باشیم. 

همانند کارهای گذشته خود تا به امروز نظیر موتور گرافیکی آنریل انجین تا سرویس آنلاین اپیک، به تمامی توسعه‌دهندگان اعلام می‌کنیم که به‌واسطه‌ی بازی‌های خود و فروشگاه اپیک گیمز می‌توانند به اکو سیستم جایگزین و جالبی دست پیدا کنند. 

این اولین‌بار نیست که تیم سوئینی از عرضه فروشگاه اپیک گیمز روی اندروید و iOS سخن می‌گوید. در سال ۲۰۱۸ بود که تیم سوئینی در مصاحبه خود با گیم اینفورمر اعلام کرد که می‌خواهد پس از عرضه اپیک گیمز روی کامپیوتر و مک، آن را در سال ۲۰۱۹ روی اندروید و iOS هم عرضه کند. بااین‌حال مدتی است که در سال ۲۰۲۰ به‌سر می‌بریم و انتظار می‌رود در سال جاری شاهد عرضه این فروشگاه اپیک گیمز روی سیستم‌عامل‌های موبایل باشیم.

همچنین در اواخر ۲۰۱۹ بود که لانچر بازی فورتنایت روی اندروید آپدیت مخصوصی را دریافت کرد و کاربران به‌واسطه‌ی برنامه Epic Games، قادر به دریافت آپدیت‌های بازی هستند. ازاین‌رو احتمال می‌رود که این مورد زمینه‌ساز ورود فروشگاه اپیک گیمز به سیستم‌عامل اندروید باشد، زیرا این برنامه درحال حاضر روی اپ استور وجود ندارد. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده