// پنجشنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱

Resident Evil جدید احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

احتمالا تا دو هفته دیگر شاهد رونمایی از نسخه جدید Resident Evil خواهیم بود.

شاید بزرگ‌نمایی نباشد اگر بگوییم مجموعه Resident Evil بزرگ‌ترین مجموعه ترسناک تاریخ بازی‌های ویدیویی است و رکوردهایی نیز مانند فروش ۱۰۰ میلیون نسخه‌ای، گواهی بر این ادعا است. می‌توان این سری را از همان زمان انتشار نسخه اول در سال ۱۹۹۶، یک مجموعه سالانه در نظر گرفت و حالا طبق جدیدترین اخبار بازی مشخص شده است که ظاهرا قرار است به‌زودی شاهد یک رونمایی جدید دیگر از این مجموعه باشیم.

بسیاری از طرفداران رزیدنت ایول عضو انجمن Resident Evil Ambassador هستند که در آن علاوه‌بر مطلع شدن از اخبار و عناوین جدید سری، می‌توانند در رویدادها و بهره‌مندی از آیتم‌های مخصوص این مجموعه شریک شوند. برخی از افرادی که عضو این انجمن هستند پیامی از سوی شخصی به‌نام MattRPD دریافت کرده‌اند که در آن به تاریخ ۱۰ ماه ژوئن (۲۱ خرداد ماه) و حوالی آن اشاره شده است که قرار است در آن شاهد یک رونمایی جدید باشیم. البته این تاریخ می‌تواند تغییر کند. این پیام در توییتر نیز منتشر شده است که می‌توانید آن را در زیر تماشا کنید:

بازی Resident Evil

البته در نظر داشته باشید که هنوز ماهیت این رونمایی مشخص نیست و ممکن است به‌جای معرفی یک نسخه جدید، شاهد معرفی یک ویژگی خاص در همین Ambassador باشیم. پیش‌تر شایعاتی مبنی‌بر در دست ساخت بودن نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 و نسخه کاملا جدید Resident Evil 8 به‌گوش می‌رسید. پس این دو مورد را نیز برای تاریخ ۱۰ ژوئن در نظر داشته باشید. همچنین شایعاتی هم مبنی‌بر برگزاری رویداد یا مجموعه رویدادی توسط سونی، به‌گوش می‌رسید.

اگرچه شاید کاملا تصادفی باشد، اما سه نسخه قبلی مجموعه Resident Evil همگی با محوریت شرکت سونی معرفی شده بودند. پیش‌تر در زومجی جدیدترین ماد بازی Resident Evil 3 را که نمسیس را به شرک تبدیل می‌کند مشاهده کردید.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده