نویسنده: احمدرضا هراتی
// جمعه, ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹

تصویر جدید راک استار گیمز احتمالا به بازی جدید این شرکت اشاره می‌کند

شرکت راک‌استار گیمز تصویر جالبی در وب‌سایت خود قرار داده است که به احتمال زیاد به دنباله بازی Bully یا قسمت جدید GTA اشاره دارد.

راک‌ استار گیمز، سازنده‌ی بازی‌های محبوبی هم‌چون GTA 5 و Red Dead Redemption 2 در وب‌سایت خود تصویری قرار داده که باعث گمانه‌زنی‌هایی راجع به معنای آن شده است. اولین تصویر قرار داده شده رباتی را نشان می‌داد که لوگوی معروف راک‌استار را در آغوش گرفته بود.

پس از آن، یک عکس جالب‌تر هم ظاهر شد که می‌توانید آن را در ادامه ببینید و برای مشاهده نسخه‌ی باکیفیت اینجا کلیک کنید. در این لوگو جملات معروف راک‌استار یعنی «Killing Dreams, Murdering Hope, Fighting the righteous, Bullying the weak» دیده می‌شوند که شاید به دنباله بازی Bully مربوط می‌شود. تعدادی دیگر حروف و اعداد وجود دارند که می‌توان با کنار هم قرار دادن آن‌ها حدس‌هایی زد. برخی بر این باور هستند که عدد ۱۹ در کنار ۴۸ عدد لوگوی راک‌استار به سال ۱۹۴۸ اشاره دارد؛ در واقع یک سال بعد از وقایع نسخه اول L.A. Noire. همین موضوع باعث شده که بسیاری احتمال دهند که راک‌استار به دنباله این بازی اشاره می‌کند.

Rockstar Games

گفتنی است که معرفی Red Dead Redemption 2 هم بدون سر و صدا و با تغییر لوگوی اکانت توییتر Rockstar Games انجام شد؛ بنابراین، رونمایی از پروژه‌ای جدید به این شکل چندان دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد. در طی سالیان گذشته نیز حدس‌ها و شایعات زیادی راجع به بازی‌های Bully 2 و GTA 6 زده شده و حتی Steven Ogg، صداپیشه‌ی شخصیت تروور در Grand Theft Auto 5 گفته که دنباله‌ی GTA به زودی عرضه می‌شود، از این رو این تغییرات در وب‌سایت را می‌توان به این پروژه‌ها نسبت داد.

با این وجود، ممکن است همه‌ی این تغییرات بدون هیچ معنی خاصی بوده باشد. به هر حال به زودی متوجه خواهیم شد که چه اتفاقی خواهد افتاد. 


منبع GamesRadar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده