// جمعه, ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

بازی Dying Light سالگرد ۵ سالگی‌ خود را جشن می‌گیرد

سازندگان Dying Light به مناسبت ۵ ساله شدن این بازی به مدت یک ماه رویدادهای قدیمی و محتویاتی جدید را به بازی اضافه می‌کنند.

۵ سال پیش شرکت تک‌لند (Techland)، بازی Dying Light را منتشر کرد. این بازی توانست اکثرا نقدهای مثبتی را دریافت کند اما باز با این حال نمی‌توان آن را یک بازی کامل و بی‌نقص دانست. بااین‌حال حتی پس از عرضه‌ی این بازی، تک‌لند به پشتیبانی از این بازی ادامه داد و محتویات بسیاری را به همراه اصلاحات فراوان به بازی اضافه کرد. این تصمیم منجر شد که بازی Dying Light به یکی از پرمحتواترین بازی‌های موجود در بازار تبدیل شود و توسعه‌دهندگان این بازی نیز توانستند به‌دلیل میزان توجه خود به محتویات پس از عرضه در بین طرفداران این بازی محبوبیت پیدا کنند. اکنون به مناسبت سالگرد پنج سالگی بازی Dying Light، استودیو Techland حالت‌های مورد‌علاقه طرفداران را به بازی باز می‌گرداند و همچنین محتویات جدیدی را نیز به بازی اضافه می‌کند. در ادامه می‌توانید ویدیویی که به همین مناسبت منتشر شده است را تماشا کنید.

در طی ماه آینده، تک‌لند رویدادهای جهانی قدیمی مختلفی را از گذشته‌ی بازی Dying Light دوباره به بازی اضافه خواهد کرد در نتیجه شما می‌توانید برخی از تجربیات مورد علاقه خود را تکرار کرده یا اگر این بازی را دیر تجربه کردید، می‌توانید برای اولین‌بار آن‌ها را تجربه کنید. همچنین در حین بازی محتوایات جدیدی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. به‌عنوان مثال در طی رویداد اول، شما به یک طرح جدید مواد منفجره C4 و یک قلاب ارتقا یافته دسترسی پیدا خواهید کرد. همچنین بنا بر گفته‌ی خود سازندگان بازی، آن‌ها بی صبرانه منتظر‌اند که یک اسکین جدید را با طرفداران به اشتراک بگذارند.

علاوه‌بر بازگشت حالت‌های قدیمی، یک حالت کاملا جدید نیز برای بازیکنانی که فقط می‌خواهند دنیایی را که استودیو تک‌لند خلق کرده است تجربه کنند، در دسترس قرار خواهد گرفت. در این حالت، دشواری حالت داستانی چندین سطح پایین آورده شده است تا به همه افراد این امکان را بدهد تا جهان این بازی را تجربه کنند. البته تمامی این اتفاقات فقط در هفته‌ی اول این رویداد رخ می‌دهد بنابراین مطمئن شوید که برای رویدادهای هفته‌های آینده نیز حتما به بازی Dying Light سر بزنید.

بازی Dying Light در حال حاضر روی پلتفرم‌های پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان و پی سی در دسترس است و همچنین چندی پیش شرکت Techland اعلام کرد که انتشار بازی Dying Light 2 به تعویق افتاده است و در بهار سال ۲۰۲۰ شاهد انتشار آن نخواهیم بود.

دانلود از آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده