نویسنده: روزبه حسینی
// جمعه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

یوبیسافت پنج بازی AAA را در سال مالی آينده عرضه خواهد کرد

طبق اعلام رسمی یوبیسافت، این شرکت در نظر دارد تا در سال مالی آینده خود پنج بازی بزرگ را به بازار عرضه کند.

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) امروز گزارش مالی جدید خود خود را منتشر کرد و دراین‌میان، در مورد برنامه‌های خود برای سال مالی آینده نیز صحبت کرد. طبق آخرین اخبار بازی، در این جلسه، یوبیسافت اعلام کرد که پنج بازی AAA را برای عرضه در سال مالی آینده در نظر دارد. سال مالی بعدی از تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۰ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۱ (از ۱۳ فروردین ۹۹ تا ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰) خواهد بود . 

شنیدن این اطلاعات از زبان یوبیسافت چندان عجیب نیست چرا که سه مورد از این ۵ پروژه کاملا واضح است که کدام بازی‌ها هستند. یوبیسافت پیش از این قرار بود تا سه بازی Watch Dogs Legion، Gods & Monsters و بازی Rainbow Six Quarantine را زودتر عرضه کند اما چندی پیش تمامی آن‌ها را برای انتشار در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ تأخیر زد و بنابراین سه مورد از ۵ بازی آینده یوبیسافت به این بازی‌ها اختصاص خواهند داشت. دو بازی Watch Dogs Legion و Gods & Monsters به این صورت قرار است تا در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ منتشر شوند. همچنین اعلام شده است که تمامی سه بازی مذکور، روی کنسول‌های نسل آینده نیز عرضه خواهند شد. 

یوبیسافت در این جلسه بیان کرد که سه مورد از بازی‌های بزرگ در سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی آینده منتشر خواهند شد؛ به این معنی که این سه بازی در بازه‌ی اکتبر تا دسامبر امسال (مهر تا دی) عرضه می‌شوند و دو بازی دیگر برای عرضه در میان ژانویه تا مارس (دی تا فروردین) برنامه‌ریزی شده‌اند. 

حال سوالی که پیش می‌آید این است که دو بازی دیگر یوبیسافت چه بازی‌هایی ممکن است باشند؟ باتوجه‌به اطلاعاتی که از این شرکت در دسترس است چندین حدس می‌توان زد. اولین موردی که می‌توان از آن به‌عنوان کاندیدای عرضه در سال مالی آینده نام برد، بازی Skull & Bones است که سال‌های زیادی از معرفی آن می‌گذرد. باتوجه‌به زمان زیاد توسعه‌ی این بازی شبیه‌ساز دزدان دریایی، عرضه‌ی آن در سال مالی آینده چندان بعید به نظر نمی‌رسد. 

بازی بعدی که از آن می‌توان یاد کرد، بازی Beyond Good and Evil 2 است که یکی از مورد انتظارترین بازی‌های شرکت یوبیسافت به شمار می‌رود. با اینکه تاکنون پشت در‌های بسته بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی به توسط سازندگان به نمایش درآمده است، بااین‌حال باتوجه‌به جاه طلبی سازندگان در ساخت این بازی به نظر می‌رسد که زمان زیادی به عرضه‌ی آن باقی مانده است و انتشار آن در سال مالی آینده خوشبینانه است. 

حال به سری بازی محبوب شرکت یوبیسافت یعنی Assassin's Creed می‌رسیم. آخرین نسخه‌ای که از این سری منتشر شد بازی Assassin's Creed Odyssey بود و حال باتوجه‌به عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی، کاملا احتمال می‌رود که یوبیسافت بخواهد نسخه‌ای جدید از این سری بازی‌ها را با تغییراتی قابل‌توجه عرضه کند. شایعات زیادی نیز پیرامون نسخه‌ی بعدی این سری وجود دارد و عکس‌های منتشر شده، خبر از جریان داشتن این نسخه در دوران وایکینگ‌ها می‌دهند و به احتمال زیاد این بازی Assassin's Creed Ragnarok نامیده شود. انتشار بازی جدیدی از سری Assassin's Creed در سال مالی آینده کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

Assassin

و درنهایت هم نوبت به سری Far Cry می‌رسد که احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از این بازی نیز کم نیست و طبق اخبار منتشر شده، احتمالا نسخه‌ی جدید این بازی و سری Assassin's Creed بازی‌های سال مالی آینده‌ی یوبیسافت باشند. 

درهرصورت شرکت یوبیسافت اعلام کرده است که در جلسه‌ی مالی بعدی که در ماه می برگزار می‌شود، به معرفی بازی‌های آینده‌ی خود خواهد پرداخت و اطلاعات بیشتری را از آن‌ها منتشر خواهد کرد. حال باید منتظر ماند و دید که این شرکت محبوب چه برنامه‌هایی را برای طرفداران خود در سر دارد و آیا می‌تواند در سال مالی آینده موفق ظاهر شود یا خیر. 

نظر شما راجع به برنامه‌ی شرکت یوبیسافت برای عرضه‌ی ۵ بازی AAA در سال مالی آینده چیست؟ چه باز‌ی‌هایی را علاقه دارید تا از سوی یوبیسافت مشاهده کنید؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران در میان بگذارید. 


منبع Dual Shockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده