نویسنده: آریا بهپور
// پنجشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰

بازی Cyberpunk 2077 با پنج ماه تأخیر در سپتامبر منتشر خواهد شد

CD Projekt Red زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077 را به‌منظور بهینه‌سازی و کار بیشتر روی آن از ماه آوریل به سپتامبر منتقل کرد.

درحالی‌که قرار بود جدیدترین محصول استودیو سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) یعنی بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) حدود سه ماه دیگر به‌دست علاقمندان برسد، این استودیو در جدیدترین اخبار بازی اعلام کرد که به‌منظور بهینه‌سازی این اثر بلندپروازانه‌ی خود و ارائه‌ی محصولی هرچه بهتر، آن را با تأخیری پنج ماهه منتشر خواهد کرد.

اکانت توئیتر سی‌دی پراجکت رد در توئیتی به توضیح در این زمینه پرداخته و از زبان اعضای ارشد استودیو نوشته است:

باید خبر مهمی را در مورد تاریخ انتشار بازی سایبرپانک 2077 با شما درمیان بگذاریم.

سایبرپانک 2077 به زمان انتشار قبلی خود یعنی ماه آوریل نخواهد رسید و تاریخ عرضه‌ی آن به ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰) منتقل می‌شود.

این پروژه در حال حاضر در مرحله‌ای به‌سر می‌برد که کامل شده و قابل بازی است، ولی هنوز نیازمند انجام کارهای بیشتری است. نایت سیتی (Night City) شهری بزرگ، پُر از داستان‌های متنوع، محتویات عظیم و مکان‌های زیادی برای دیدن است و به‌دلیل همین عظمت و پیچیدگی آن، به زمان بیشتری برای تست و تکمیل بازی و برطرف کردن ایرادات و بهینه‌سازی آن نیاز داریم. ما می‌خواهیم سایبرپانک 2077 را به ارزشمندترین تجربه‌ی خود در این نسل تبدیل کنیم و عقب انداختن زمان عرضه‌ی بازی می‌تواند به ما چند ماه با ارزش بیشتر برای تبدیل این اثر به محصولی کامل و بی‌نقص بدهد.

منتظر خبرها و اطلاعات بیشتری از بازی در ماه‌های باقی‌مانده به زمان انتشار آن باشید.

بی‌صبرانه منتظر دیدار شما در نایت‌سیتی هستیم و از پشتیبانی شما متشکریم.

مارچین ایوینسکی، مؤسس سی دی پراجکت و آدام بادوسکی، رئیس استودیو

هرچند این تأخیر با ناراحتی طرفداران محصولات سی دی پراجکت رد همراه می‌شود، ولی شاید بتواند بحث‌ها در مورد احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی نسل بعد سایبرپانک 2077 را پررنگ‌تر از قبل کند و در کنار نسخه‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر، شاهد انتشار بازی برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس هم باشیم.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده