// چهار شنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵

در Evo 2019 خبری مرتبط با پلی استیشن منتشر می‌شود

حساب کاربری توییتر Evo اعلام کرده است که مسابقات امسال با همکاری پلی استیشن برگزار می‌شود و شاهد اخبار مرتبط با این پلتفرم خواهیم بود.

Evo نام بزرگ‌ترین رویداد eSports بازی‌های مبارزه‌ای است که در مرداد ماه (آگوست) برگزار می‌شود. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، مشخص شده است که پلی استیشن و Evo وارد همکاری شده‌اند. ازاین‌رو مسابقات هشت بازی روی پلتفرم پلی استیشن 4 انجام می‌شود. تنها بازی‌ای که روی این پلتفرم قابل اجرا نیست، مسابقات Super Smash Bros Ultimate است که یک بازی انحصاری برای نینتندو سوییچ است. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد جدا از همکاری پلی‌استیشن با Evo، شاهد اخبار بیشتری حول این پلتفرم خواهیم بود.

طبق جدیدترین اخبار بازی، Evo در حساب کاربری توییت خود با انتشار یک توییت، اعلام کرده است که پلی‌استیشن و Evo وارد یک همکاری شده‌اند و مسابقات هشت بازی از ۹ بازی Evo 2019، روی PS4 انجام می‌شوند. همچنین در ادامه اعلام شده است که کاربران می‌توانند منتظر اخبار بیشتر حول پلی‌استیشن در رویداد Evo باشند. از آن‌جایی که ایوو یک رویداد مرتبط با بازی‌های مبارزه‌ای است، به احتمال زیاد شاهد انتشار خبرهایی حول بازی‌های مبارزه‌ای هستیم. ازاین‌رو یکی از احتمال‌های موجود، معرفی بازی PlayStation All-Stars Battle Royale 2 است.

رویداد Evo 2019 در تاریخ ۱۱ مرداد ماه (دو آگوست) برگزار می‌شود و تا تاریخ ۱۳ مرداد ماه (چهار آگوست) هم ادامه خواهد داشت. باید تا تاریخ ذکر شده منتظر بمانیم و ببینیم چه خبری مرتبط با پلی‌استیشن منتشر می‌شود.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده