// پنجشنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

تریلر جدید بازی Battlefield V با محوریت معرفی نقشه‌های جدید

به‌تازگی استودیو دایس و کمپانی بزرگ الکترونیک آرتز تریلری از بازی Battlefield V منتشر کرده‌اند که در آن شش نقشه‌ی جدید بازی که قرار است برای آن منتشر شود نشان داده می‌شود.

پیش‌تر و در دوره‌ی ابتدایی پس از انتشار بازی Battlefield V بود که بسیاری از طرفداران با توجه به کمبود نقشه‌های کافی در این بازی ابراز ناراحتی کردند که البته طبیعت یک بازی که تازه منتشر شده بود نیز به‌همین منوال بود. پس از گذشت تقریبا چهار ماه و انتشار نقشه‌ی مرکوری این بازی به‌تازگی، اگر نقشه‌ی Firestorm's Halvoy را نیز در نظر نگیریم، باید گفت که تقریبا تمامی جامعه‌ی گیمرهایی که این بازی را تجربه می‌کنند، درحال بازی کردن با ۱۰ نقشه هستند که این تعداد در مقایسه با دو بازی Battlefield 4 و Battlefield 1 تنها نقشه‌های هنگام عرضه‌ی هریک از این دو بازی به‌حساب می‌آید.

اکثریت گیمرهایی که بازی Battlefield V را تجربه می‌کنند به تلاش خود برای رساندن صدای خود به گوش کمپانی Electronic Arts و استودیو Dice ادامه دادند و بالاخره موفق نیز شدند. حالا و بر اساس جدیدترین اخبار بازی، استودیو دایس تریلری از بازی Battlefield V منتشر کرده که شش نقشه‌ی جدید آن را به نمایش می‌گذارد که قرار است در ماه‌های پیش‌رو روانه‌ی این بازی محبوب شوند. نقشه‌ای که قرار است در ماه ژوئن (ماه جاری میلادی) روانه‌ی بازی شود Al Sundan نام دارد که شما را به جبهه‌ی داغ و آتشین شمال آفریقا می‌برد و برای اولین بار است که با ارائه‌ی محیطی وسیع، تانک و پشتیبانی هوایی را در کنار یکدیگر به کمک شما می‌فرستد. تریلر معرفی نقشه‌های بازی را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

نقشه‌ی دوم که Marita نام دارد و قرار است در ماه جولای (۱۰ تیر ماه به بعد) منتشر شود شما را به مجمع‌الجزایر کشور یونان در اروپا می‌برد که در آن شاهد نبردهای خانه به خانه و نزدیک و بسیار نفس‌گیر خواهید بود. در ماه آگوست نیز (۱۰ مرداد ماه به بعد) بازی Battlefield V پذیرای دو نقشه‌ی جدید دیگر خواهد شد که متاسفانه بازهم نبردهای نزدیک و تن به تن را به شما تحمیل می‌کند. نقشه‌ی اول که Provence نام دارد به کشور فرانسه بازمی‌‌گردد و شما را در محیطی شهری درگیر نبردهای خانه به خانه می‌کند. نقشه‌ی چهارم نیز که Lofoten Islands نام دارد شما را به کشور یخ‌زده‌ی نروژ برده و درگیر نبرد ساحلی می کند؛ چیزی که تقریبا در نقشه‌ی Firestorm حالت بتل رویال این بازی شاهد آن بوده‌اید.

نقشه‌ی پنجم نیز با نام Operation Underground شما را به نبردهای زیرزمینی و داخل تونل‌‌های شهر وین در کشور اتریش می‌برد که به‌نظر می‌رسد نسخه‌ی جنگ جهانی دوم نقشه‌ی Operation Metro در بازی Battlefield 3 باشد؛ درست است، بازهم یک نقشه‌ برای نبردهای نزدیک! گفته شده که این نقشه تا ماه اکتبر (۹ مهر ماه به بعد) منتشر نخواهد شد. آخرین و اما شاید جذاب‌ترین نقشه که نشان می‌دهد بازی Battlefield 5 بازهم به جبهه‌ی مشوش اقیانوس آرام بازگشته، Pacific Theater نام دارد که قرار است در ماه سپتامبر (۱۰ شهریور ماه به بعد) منتشر شود. در این نقشه همان‌طور که می‌توانید حدس بزنید نبرد بین نیروهای امپراطوری ژاپن و ایالات متحده‌ی آمریکا در می‌گیرد.

Battlefield V

همان‌طور که در تریلر نیز مشاهده می‌کنید، ویدیو با موسیقی بازی Battlefield 1942 و صدای معروف و جذاب اسلحه‌ی M1 Garand تمام می‌شود و این امر شاید بیان‌گر این احتمال باشد که این نقشه به‌نوعی بازسازی یکی از نقشه‌های Wake Island یا Iwo Jima این بازی است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این نقشه در دسترس نیست. آیا انتشار نهایی این نقشه‌ها می‌تواند بار دیگر روحی تازه به کالبد جامعه‌ی گیمرهای بازی Battlefield V بدمد؟ در هر حال این گام یک حرکت مثبت به‌سوی متنوع‌تر کردن بازی و نگه‌داشتن بازیکنان در این بازی محبوب است.

نظرات خود را در مورد این خبر و تریلر با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع Game Informer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده