// دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

حالت دو نفره بخش بتل رویال ‌Battlefield 5 مجددا غیر فعال شد

استودیو EA Dice و الکترونیک آرتز به‌دلیل کمبود بازیکنان حالت دونفره (Duo) بخش بتل رویال بازی ‌‌Battlefield V، مجددا آن را از لیست‌های حالت‌های بازی حذف کردند.

مدتی پیش بخش بتل رویال بازی Battlefield V با نام فایراستورم در دسترس کاربران قرار گرفت. بازیکنان پیش‌تر تنها در حالت تیمی می‌توانستند حالت بتل رویال این بازی را تجربه کنند، اما استودیو EA Dice، سازنده بازی بتلفیلد V، حالت دو نفره را هم به بازی اضافه کرده بود که در ادامه از بازی حذف شد. این در حالی است که مدتی بعد حالت Duo مجددا به بازی اضافه شده بود، اما اخیرا استودیو EA Dice و الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، ناشر بازی بتلفیلد V، یک بار دیگر این حالت را از فایراستورم حذف کرده‌اند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، آدام فریمن، مدیر کامیونیتی الکترونیک آرتز، در این باره و در سایت ردیت می‌گوید:

در روز انتشار، حالت Duo بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. این حالت به مدت کوتاه در دسترس قرار گرفت و در ابتدا تنها قصد داشتیم یک نگاه اولیه به این حالت داشته باشیم. Duo یک محتوای زمانی است که همانند حالت Rush و Grind طراحی شده است و در قسمت سوم بازی قرار گرفت. زمانی‌که حالت Duo برای اولین بار از بازی حذف شد، تقاضا کردید که مجددا این حالت را برگردانیم و ما هم خوشحال هستیم که این کار را انجام دادیم. پس از این اتفاق مشاهده کردیم که بازیکنان مجددا به‌سراغ حالت تیمی (Squad) رفته‌اند و کمتر شخصی حالت دونفره فایر استورم را تجربه کرده است. ازاین‌رو Duo را از قسمت Matchmaking بازی حذف کردیم. همانند سایر محتوای زمانی بازی، نمی‌گوییم که هرگز شاهد حضور دوباره این حالت خواهیم بود. مطمئن هستم که دوباره Duo را خواهیم دید.

هنوز برنامه‌ای برای آینده حالت Duo درنظر گرفته نشده است، اما بازیکنان ابراز نارضایتی کرده‌اند و گفته‌اند که اگر تیم سازنده این حالت دونفره را به فایراستورم برنگرداند، به‌سراغ سایر بازی های بتل رویال نظیر PUBG و حالت بلک‌اوت Call of Duty: Black Ops 4 می‌روند. در ادامه از آدام فریمن پرسیده شد که آیا امکان دارد که این حالت در Matchmaking باقی بماند، اما به کاربران گفته شود که مدت زمان بیشتری را باید منتظر بمانند؟ آدام فریمن در این باره افزود:

این یک کار غیر ممکن نیست، اما معقول‌ترین کار ممکن هم نیست. ما می‌توانیم کارهای بهتری را انجام بدهیم که بعضی از آن‌ها جنبه تبلیغاتی در اینجا (ردیت) و داخل بازی دارند. اینکه چه محتوایی به‌صورت زمانی برای بازی در نظر گرفته شده است و چه زمانی از بازی حذف می‌شود. ما موارد بسیاری از فایراستورم را در رویداد EA Play 2019 با شما به اشتراک می‌گذاریم. همچنین اگر بخواهیم حالت دونفره را مجددا به بازی اضافه کنیم، در بهترین زمان ممکن این کار را انجام خواهیم داد. برای مثال هر آخر هفته یا به مدت یک هفته برای جشن گرفتن آپدیت‌های جدید فایراستورم. Duo را مجددا در بازی مشاهده خواهید کرد.

در انتها هم آدام فریمن اعلام کرده است که Duo را به‌عنوان یک حالت دائم مشاهده نخواهیم کرد. نظر شما کاربران زومجی چیست؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده