// جمعه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

بازی Madden NFL 20 رسما معرفی شد

شرکت الکترونیک آرتز با انتشار تصاویر و اطلاعاتی از بازی جدید Madden NFL 20، رسما جدیدترین نسخه از این سری محبوب را معرفی کرد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، شرکت الکترونیک آرتز با انتشار چند تصویر و همچنین مشخص کردن تصویر ستاره‌ی روی جلد، رسما از بازی Madden NFL 20 رونمایی کرد. این بازی دارای ویژگی‌های جذابی خواهد بود که در این بین می‌توان به بازگشت فوتبال کالج اشاره کرد. این نسخه از سری فوتبال آمریکایی نیز مانند نسخه‌های قبلی، تصویر یکی از ستاره‌های این رشته‌ی ورزشی را روی خود دارد که در این نسخه شاهد تصویر پاتریک ماهومز، ستاره‌ی تیم Kansas City Chiefs QB، خواهیم بود. او به‌عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین بازیکنان این رشته ورزشی، در سال ۲۰۱۸ توانسته بود لقب باارزش‌ترین بازیکن فوتبال آمریکایی را از آن خود کند.

Madden NFL 20

بازی Madden NFL 20 که برخی از تصاویر ابتدایی آن را در لابه‌لای مطلب مشاهده می‌کنید، ویژگی‌های جالبی را برای شما به میان خواهد آورد. به‌عنوان مثال و همان‌طور که در بالا گفته شد، کالج فوتبال به این نسخه از بازی اضافه شده‌، که البته دارای محدودیت‌هایی است. یکی دیگر از ویژگی‌های اضافه شده یک حالت موسوم به QB1 است که در آن می‌توانید اقدام به تأسیس یک کالج از بازیکنان خط حمله کنید، سپس با برگزاری مسابقات و رقابت‌های سخت، بهترین‌های آنان را جدا کرده و درنهایت با راه‌یابی آن‌ها به فهرست مورد انتظار برای لیگ NFL، حرفه‌ای‌ترین بازیکنان خطوط حمله را جدا کرده و در تیم اصلی خود جای دهید. بخش‌هایی از صحبت‌های شرکت Electronic Arts را در رابطه با این بازی در زیر مشاهده می‌کنید:

کافی‌ است بازیکنان شما بتوانند دوام بیاورند و خود را نشان دهند و درنهایت تبدیل به یک ورزشکار حرفه‌ای شوند. سپس می‌توانند حتی به مسابقات Pro Bowls نیز راه پیدا کنند. تمامی مراحل و قسمت‌های این کمپین جدید و مهیج در مورد شما و بسته به شما است. می‌توانید با استفاده از سناریو‌هایی که قابل شخصی‌سازی هستند و همچنین رویدادها و تغییرات پویا، به هر شکلی که بخواهید مسیر خود را ادامه دهید. در یک کلام باید گفت تصمیماتی که شما در ابتدای راه اتخاذ می‌کنید، در نتیجه و هدف نهایی شما موثر خواهند بود.

Madden NFL 20

تعداد ۱۰ کالج فوتبال در این نسخه از سری Madden NFL وجود دارد که Texas ،Oregon ،Oklahoma ،Clemson ،Florida ،LSU ،Miami ،Texas Tech ،USC ،Florida St هستند. طرفداران این سری می‌دانند که اضافه شدن مجدد کالج فوتبال خبر خوبی محسوب می‌شود؛ چراکه شرکت الکترونیک آرتز چندین سال است که در این سری از بازی، این ویژگی‌ محبوب را رها کرده است. یکی دیگر از ویژگی‌های بازی Madden NFL 20 موسوم به بازیکنان X-Factor است. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا به واسطه‌ی قدرت‌ها و توانایی‌های خاصی که برای برخی از بازیکنان ستاره تعریف می‌کنید، به وی قدرتی خاص بدهید. یکی از این شخصیت‌ها و بازیکنان ماهومز است که ظاهرا قدرت خاصی که دارد مربوط می‌شود به پاها و سرعت فوق‌العاده‌ی وی که می‌تواند در فرارهای انفجاری بسیار خوب عمل کند. بخش‌هایی از صحبت‌های الکترونیک آرتز در این رابطه را در زیر مشاهده می‌کنید:

در کل نزدیک به ۵۰ بازیکن مشهور X-Factor و حدودا ۳۰ بازیکن سوپراستار اضافی در این بازی قرار داده شده است. تفاوت این دو دسته در دو قابلیت موسوم به Zone Abilities و Superstar Abilities است. مورد اول مربوط می‌شود به قابلیت‌های بسیار خاصی که تقریبا در هر فصل یک‌بار رخ می‌دهند و فقط بهترین افراد هر لیگ امکان اجرای آن را دارند. اما مورد دوم مربوط می‌شود به ویژگی‌های شخصی برخی از بهترین بازیکنانی که در هر مسابقه می‌توان شاهد حضورشان بود. به‌طور کلی نزدیک به ۲۰ قابلیت از نوع اول (Zone Abilities) برای همان ۵۰ نفر بازیکن X-Factor وجود دارد و برای گروه دوم نیز حدود ۱۴۰ قابلیت در بازی قرار داده شده است. می‌توان گفت که تفاوت‌هایی که در هر بازی و مسابقه خواهید دید، حاصل این قابلیت‌ها است.

Madden NFL 20

Madden NFL 20

مورد بعدی که در این نسخه از بازی قرار داده شده Urban Symphony نام دارد که به‌گفته‌ی شرکت Electronic Arts، با برجسته ساختن سبک‌های موسیقی پاپ، هیپ هاپ و یک‌سری رسوم زندگی شهری مدرن و سپس ترکیب آن‌ها با المان‌های موسیقی سنتی مربوط‌به ورزش، به‌دنبال خلق ساندترک‌های منحصر به‌فردی‌ است که بتواند به خوبی حس و حال فوتبال را به بازیکن منتقل کند. بازی Madden 20 قرار است در تاریخ ۲ ماه آگوست (۱۱ مرداد ماه) منتشر شود و البته کسانی که نسخه‌ی Superstar Edition آن را تهیه کنند، می‌توانند سه روز زودتر بازی را تجربه کنند.

نظرات خود را در رابطه با این بازی با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده