نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵

بازی Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ معرفی شد

استودیو آتلوس با انتشار تریلری به معرفی بازی نقش آفرینی ژاپنی Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ پرداخت.

مطابق تازه‌ترین اخبار بازی، استودیو آتلوس در جریان کنسرت Persona Super Live P-Sound Street 2019 که امروز در توکیو برگزار شد، از بازی Persona 5 S که پیش از این نیز اشاراتی به آن شده بود، رونمایی کرد. این بازی که Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers نام دارد، اثری اکشن و نقش‌آفرینی ژاپنی است. از آن‌جایی که این اثر یک بازی موسو (Musou، بازی‌هایی نظیر Dynasty Warriors) است، جای تعجبی ندارد که توسعه آن بر عهده استودیو امگا فورس کمپانی کوئی تکمو باشد. بازی Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد، ولی زمان عرضه آن تابه‌حال اعلام نشده است. شما می‌توانید در ادامه تریلر معرفی این بازی را مشاهده کنید و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود از وب‌سایت آپارات

روز گذشته استودیو آتلوس به طور کامل از بازی Persona 5 Royal رونمایی کرد و اظهار داشت که این بازی در تاریخ ۹ آبان (۳۱ اکتبر) در ژاپن به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد و کاربران غربی در سال ۲۰۲۰ قادر به تجربه آن خواهند بود. اگر درباره بازی Persona 5 اطلاع ندارید، باید بگوییم که این بازی در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ (۱۵ سپتامبر ۲۰۱۶) در ژاپن برای پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 منتشر شد، اما طرفداران غربی با فاصله شِش ماهه، در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ (۴ آوریل ۲۰۱۷) موفق به تجربه آن شدند. این بازی با استقبال خوب طرفداران و تحسین منتقدان روبه‌رو شد و تابه‌حال بیش از ۲.۷ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده است. شما می‌توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع Twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده