نویسنده: افشین پیروزی
// شنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رسما رونمایی شد

استودیو ریسپاون همان‌طور که وعده داده بود رسما از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی و اطلاعات جدیدی از آن ارائه کرد. 

جدید‌ترین بازی در دست ساخت از مجموعه بزرگ استار وارز، Star Wars Jedi: Fallen Order است که توسط استودیو ریسپاون ساخته می‌شود. این استودیو همان‌طور که پیش‌تر هم وعده داده بود، امروز ساعت ۲۳ به وقت ایران با برگزاری کنفرانسی رسما از این بازی رونمایی کرد و اولین تریلر از آن را هم به‌نمایش گذاشت. در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

همان‌طور که پیش‌تر هم اعلام شده بود، Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است یک بازی داستانی باشد و در آن خبری از خرید‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود. طبق اطلاعات ارائه‌شده در جریان کنفرانس امشب، این بازی یک اثر اکشن سوم‌شخص است که داستان یک کارآموز جدای به اسم کال را روایت خواهد کرد. وقایع داستانی بازی پس از فیلم Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith و پیش از فیلم Star Wars: Episode IV - A New Hope رخ می‌دهند و شخصیت اصلی بازی به دلیل شرایط سخت حاکم، مجبور است قدرت‌هایش را مخفی نگه دارد تا بتواند در زمان درست از آن‌ها استفاده کند. 

همچنین تاریخ انتشار فاش‌شده از بازی یعنی ۲۴ آبان ۹۸ هم در جریان کنفرانس امشب تایید شد و در این تاریخ شاهد انتشار بازی برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی خواهیم بود. نظرات خود را در مورد بازی و تریلر آن با زومجی به‌اشتراک بگذارید. 


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده