نویسنده: یونس بهرامی
// دوشنبه, ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱

احتمال عرضه بازی The Last of Us Part II در سال جاری

طرفدارها با توجه به سرنخ جدیدی که از سوی شعبه‌ی اروپایی پلی‌استیشن پیدا کرده‌اند، احتمال می‌دهند که بازی The Last of Us Part II امسال عرضه شود. 

طبق بعضی از گزارش‌های اخیر، ادعا می‌شود که جدیدترین اثر استودیوی ناتی‌ داگ که به‌طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 در حال ساخت است، در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. پیش‌تر هم آلانیا پریس، از اعضای وب‌سایت IGN، به این شایعه دامن زده بود و زمانی این شایعه قوت بیشتری می‌گیرد که پوستر موجود در یک خرده‌فروشی اهل پرو به انتشار بازی The Last of Us Part II در اکتبر امسال اشاره می‌کند. عده‌ی زیادی به این گزارش‌ها بی‌اعتنا و معتقد بودند که نزدیک‌ترین تاریخ انتشار می‌تواند سال آینده باشد. متأسفانه شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی به این شایعات هیچ واکنشی نشان نداده است، اما امکان دارد که به صورت تصادفی تاریخ انتشار احتمالی این بازی را فاش کرده باشد. 

امروز، طرفدارها متوجه شدند که ادامه‌ی این بازی بسیار مورد انتظار، در وب‌سایت‌های مربوط به پلی استیشن، در دسته‌بندی «به‌زودی» قرار گرفته است. به‌طور جزئی‌تر، شعبه‌های اروپایی پلی‌استیشن مانند انگلستان، فرانسه، آلمان، هلند و ایتالیا همزمان این بازی را در دسته‌بندی مذکور قرار داده‌اند. البته «به‌زودی» می‌تواند معنای هر زمانی داشته باشد؛ چه دَه سال آینده و چه فردا. اما طرفدارها گمانه‌زنی می‌کنند که «به‌زودی» در اینجا به معنای امسال است؛ زیرا هر اثری که تا به حال در این سایت‌ها در دسته‌بندی «به‌زودی» قرار گرفته، همین امسال منتشر شده است. علاوه بر این، تمام بازی‌های این فهرست تاریخ عرضه مشخصی برای امسال دارند (به‌جز بازی Concrete Genie که پاییز امسال می‌آید). اکنون قرار گرفتن نام بازی The Last of Us Part II در این دسته‌بندی کنار دیگر بازی‌های سال ۲۰۱۹ چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟ مخصوصاً این‌که بازی Death Standing و بازی Ghost of Tsushima و سایر بازی‌های بی‌تاریخ سونی، در دسته‌بند‌ی «به‌زودی» قرار نگرفته‌اند. 

The Last of Us Part 2

با این حال، هیچ‌کدام از این اطلاعات و گزارش‌ها قطعی نیستند و باید آن‌ها را به چشم شایعه نگاه کرد و منتظر واکنش‌های رسمی از سوی ناتی داگ و سونی ماند. شاید تنها واکنش رسمی تا این لحظه، اشاره‌ی گوستاوو سانتائولایا، آهنگ‌ساز این بازی، به انتشار این بازی در آینده‌ی نزدیک باشد

بازی The Last of Us 2 به‌طور انحصاری برای پلی‌استیشن 4 در دست ساخت است. طبق دیگر اخبار پیرامون این بازی، مشخص شده است که با اثری موزیکال روبه‌روییم و بخش چندنفره‌ی آن دارای سیستم شخصی‌سازی کاراکترها و فروشگاه درون بازی خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صفحه‌ی این بازی در زومجی مراجعه کنید. 


منبع Comic Book
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده