// یکشنبه, ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷

بازی Judgment تیر ماه به صورت جهانی منتشر خواهد شد

سگا اعلام کرده است بازی Judgment در غرب مطابق برنامه قبلی منتشر خواهد شد و دستگیری پیر تاکی خللی در عرضه بازی ایجاد نخواهد کرد.

ماه گذشته در اقدامی عجیب سگا فروش بازی Judgment را به دنبال بازداشت پیر تاکی (Pierre Taki) متوقف کرد. او وظیفه صداگذاری یکی از شخصیت‌های بازی Judgment را برعهده داشت و به دلیل مصرف یا خرید و فروش کوکائین و نقض قوانین مبارزه با مواد مخدر در ژاپن دستگیر شد.

پس از توقف فروش این نسخه فرعی سری یاکوزا در ژاپن بسیاری از بازیکنان تصور می‌کردند عرضه نسخه جهانی Judgment با تاخیر مواجه شود؛ زیرا سگا قصد دارد تاکی را به کلی از بازی کنار بگذارد و فرد دیگری را جایگزین این صداپیشه، بازیگر و موسیقی‌دان ۵۱ ساله کند. اما ساعاتی قبل مشخص شد Judgment در ۴ تیر ۱۳۹۸ روانه بازار خواهد شد.

سگا روز گذشته در مورد حذف شدن تبلیغات و تریلرهای بازی از رسانه‌های مختلف در توییتر رسمی خود توضیح داده بود که آن توییت به شرح زیر است:

برخی از تصاویر و تریلرهای بازی از تمامی کانال‌های رسمی سگا برداشته شده است؛ نسخه‌های به‌روزرسانی شده به زودی جایگزین خواهند شد.

نظر شما در مورد این اقدام سگا چیست؟ نظرات خود پیرامون حذف پیر تاکی از بازی Judgment را با سایر کاربران زومجی به اشتراک بگذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده