نویسنده: آریا بهپور
// جمعه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۸

بازی جدید Sniper Elite و نسخه واقعیت مجازی آن در دست ساخت هستند

Rebellion Developments و Just Add Water در حال کار روی دو بازی جدید از سری Sniper Elite هستند.

این روزها خبرهای خوشی برای طرفداران مجموعه بازی‌های اسنایپر الیت (Sniper Elite) به گوش می‌رسد و استودیو ربلیون (Rebellion Developments) چندین نسخه مختلف از این سری را در دست ساخت دارد؛ از جمله جدیدترین نسخه اصلی و همین‌طور نسخه واقعیت مجازی (VR) که توسط استودیوی دیگری تولید می‌شود.

در کنار انتشار تریلرهایی از Sniper Elite 3 Ultimate Edition برای نینتندو سوییچ و همین‌طور نسخه ریمستر دومین بازی مجموعه با نام Sniper Elite V2 Remastered برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوتر و سوییچ، خبر ساخت نسخه واقعیت مجازی اسنایپر الیت هم منتشر شده است. این بازی توسط استودیو Just Add Water، سازنده بازی Oddworld: New 'n' Tasty ساخته می‌شود و تجربه‌ای کاملاً جدید خواهد بود؛ اثری که قرار نیست تنها حالت واقعیت مجازی را به نسخه‌های قبلی اضافه کند و یک محصول متفاوت محسوب می‌شود که قرار است اواخر سال ۲۰۱۹ رونمایی کاملی از آن را شاهد باشیم.

اگر همه این‌ها برای طرفداران این مجموعه کافی نیستند، دو سال بعد از انتشار اسنایپر الیت 4 خبر ساخت نسخه جدید بازی اعلام شده است. این بازی را که هنوز به طور رسمی اسنایپر الیت 5 نام نگرفته است تیم اصلی استودیو ربلیون طراحی می‌کند و در سال ۲۰۲۰ اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد؛ موضوعی که شاید نشان‌دهنده ساخته شدن آن برای کنسول‌های نسل بعد باشد.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده