// شنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷

مرحله اول دومین دوره مسابقات CSGO قهرمانی کشور فردا شروع می‌شود

دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور (INC) در بازی کانتر استرایک با حمایت شرکت‌ MSI، توسط انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک و مجله ورزش‌های الکترونیک برگزار می‌شود.

اواخر ماه گذشته ثبت‌نام «دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور - یزد ۹۷» در بازی Counter Strike: Global Offensive شروع شد. هدف از برگزاری رویداد رتبه‌بندی تیم‌های کشور در بازی محبوب CS:GO است تا در مسابقات آینده و همچنین مسابقات انتخابی تیم ملی، از رتبه‌بندی این رویداد به عنوان ملاک تعیین رتبه‌بندی (Seed) استفاده شود.

با پایان زمان ثبت‌نام، حضور ۵۲ تیم کشورمان در این دوره از مسابقات قطعی شده است. شرکت‌کنندگان حاضر در رویداد بایستی در دو مرحله آنلاین و آفلاین با رقبای خود روبه‌رو شوند. مرحله اول که به صورت آنلاین پیگیری می‌شود از فردا یک‌شنبه، پنجم اسفند شروع می‌شود و از یک فرمت دو حذفی پیروی می‌کند. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته با پایان مرحله اول، چهار تیم برتر رویداد جواز حضور در مرحله دوم را به‌دست خواهند آورد.

لیست تیم‌های تایید شده

For GlorySILMARYONVivA ShemshadNBD
ImperiuMRUNTiMEDopamineSHIELD
X6tenceWest SideTiTaNsPlay5
No ChancePenguinsNoExPiK
Dragon BladeiNFiNiTYFraGMaGzSky Force
IRAN_BAXFantastiCDeaDlyG2 Esports
FearlessLotiXPownageE3 eSporT
EnigmaRiseRAiDERSDaltons
LastHopeNoob HordeWho isVebSter
SNAKESPatriotGUARDIANGG8
PKY-BlindersTooFarAwayToLanQuamtumMenVanquish
Starks of WinterfelleLiTeBoYsBrBBlack DaggeR
VanGuarDWolf ClaneVaxeNmiTy

مرحله دوم رویداد به صورت حضوری (LAN) در مجموعه PS Arena شهر یزد برگزار می‌شود که با اسکان رایگان چهار تیم برتر مرحله اول به مدت یک شب و سه وعده غذایی (شام شب قبل و صبحانه و نهار روز برگزاری مرحله اصلی) همراه است. به مقام‌آورندگان رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات، علاوه بر گردن‌آویز (مدال) قهرمانی، حکم‌قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور نیز اهداء خواهد شد. خبر خوب دیگر برای علاقه‌مندان ورزش الکترونیک همکاری کمپانی MSI با تیم برگزاری مسابقات بود که طی اعلامیه‌ای قرار است این کمپانی جوایزی را به ارزش ۶ میلیون تومان به چهار تیم برتر رویداد اهدا کند.

MSI انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک eSports

طرفداران بازی کانتر استرایک می‌توانند بازی‌های تمامی مراحل رویداد را به صورت زنده از طریق آپارات یا سرورهای GOTV، در داخل بازی CS:GO، دنبال کنند. آرشیو بازی‌ها نیز با کمی تاخیر در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

قرعه‌کشی مرحله اول رویداد، امشب (شنبه، چهارم اسفند) انجام خواهد شد و تیم‌ها به زودی با رقبای خود آشنا خواهند شد. براکت مرحله اول رویداد بعد از انجام قرعه‌کشی در سایت انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک قرار خواهد گرفت.


منبع ie-sports
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده