نویسنده: علی گودرزی
// شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵

بازی موزیکال جدید سازندگان Guitar Hero با نام Audica معرفی شد

جدیدترین بازی استودیو هارمونیکس که با ساخت آثاری مثل Guitar Hero و Rock Band شناخته می‌شود، Audica نام دارد و در تاریخ ۱۶ اسفند از طریق دسترسی زودهنگام راهی پلتفرم‌های واقعیت مجازی خواهد شد.

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، استودیو هارمونیکس که آن را با ساخت آثاری مثل Guitar Hero و Rock Band می‌شناسیم، ساخت جدیدترین اثر ریتمیک خود با نام Audica را با انتشار مطلبی در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد. در توضیحات بازی Audica چنین آمده که بازی مذکور «اثری شوتر است که موزیک‌های جذاب و هیجان‌آور استودیو هارمونیکس را با یک گیم‌پلی درگیرکننده به بازیکن ارائه می‌کند». این بازی در تاریخ ۷ مارس (۱۶ اسفند) به صورت دسترسی زودهنگام راهی پلتفرم‌های Oculus Rift و Steam VR خواهد شد. برای درک بهتر این بازی شاید Beat Saber شبیه‌ترین اثری باشد که می‌توانیم به آن اشاره کنیم.

الکس ریگوپولوس، موسس استودیو Harmonix، در تازه‌ترین مصاحبه‌ی خود با نشریه‌ی گیم‌اینفورمر درباره‌ی بازی Audica چنین گفته است:

با ساخت این بازی می‌خواهیم به‌طور هم‌زمان، احساس موسیقایی و زمانی/مکانی بازیکنان را تحریک کنیم و جایی را به‌وجود بیاوریم که تمامی این موارد را یک‌جا به بازیکن ارائه می‌کند.

گفتنی است که بازی روی ارائه‌ی موزیک‌هایی در سبک «الکترونیک» به بازیکنان متمرکز خواهد بود؛ نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی ۱۰ موزیک مختلف را برای بازیکنان ترتیب داده است و احتمال می‌رود که Audica در پایان سال ۲۰۱۹ میلادی، به‌صورت کامل راهی پلتفرم‌های واقعیت مجازی مثل پلی استیشن VR بشود.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده