// سه شنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸

بازیکنان VIP دموی Anthem هفته آینده به هر چهار جاولین بازی دسترسی خواهند داشت

الکترونیک آرتز به تازگی اعلام کرده که اعضای VIP دموی بازی Anthem هفته‌ی آینده می‌توانند به هر چهار کلاس (Javelin) بازی دسترسی داشته باشند.

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، کمپانی الکترونیک آرتز و استودیو بایوور اعلام کردند کسانی که پیش‌تر به عنوان عضو VIP دموی بازی Anthem شناخته شده‌اند، هفته‌ی آینده می‌توانند در جریان دموی عمومی بازی به هر چهار کلاس یا به اصطلاح Javelin آن دسترسی داشته باشند؛ بدون این‌که نیاز باشد آن‌ها را باز کنند. آن دسته از کسانی نیز که نتوانسته‌اند به هر دلیلی به عنوان عضو VIP شناخته شوند، اگرچه می‌توانند در این دموی همگانی بازی را تجربه کنند، اما برای باز کردن کلاس‌های بازی باید با گذراندن مراحل داستانی آن، به این کار اقدام ورزند. کمپانی Bioware در پیامی که در حساب توییتری خود منتشر کرده، از طرفداران برای تجربه‌ی این دموی بازی نیز دعوت به عمل آورده است:

به عنوان تشکر از کسانی که در دموی پیشین بازی Anthem شرکت کردند، اگر شما نیز نتوانسته‌اید در دموی پیشین این اثر شرکت کنید، قرار است که در دموی بعدی بازی، علاوه بر افراد معمولی، اعضای VIP نیز بتوانند به تمامی چهار کلاس اصلی بازی دسترسی داشته باشند.

همان‌طور که از محتوای این پیام نیز قابل درک است، کسانی که دموی پیشین بازی را تجربه نکرده‌اند و در حال حاضر عضو VIP نیستند، باید برای باز کردن هر چهار کلاس بازی و تجربه‌ی آن‌ها، به تکمیل مراحل داستانی آن بپردازند و طبیعتا زمان بیشتری را به این امر اختصاص دهند. این چهار کلاس که داخل بازی انحصارا به آن‌ها Javelin گفته می‌شود The Colossus ،The Ranger ،The Interceptor و The Storm هستند. تنها کسانی می‌توانند به عنوان عضو VIP شناخته شوند که پیش‌تر بازی را پیش‌خرید کرده باشند یا از اعضای سرویس‌های EA Access و Origin Premiere باشند.

بازی مورد انتظار Anthem قرار است در تاریخ ۳ اسفند ماه (۲۲ ماه فوریه) برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شود. همانطور که در طول خبر نیز ذکر شد، تمامی افراد صرف نظر از کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند یا خیر، می‌توانند در دموی رایگان بازی که قرار است در تاریخ ۱۲ بهمن ماه (۱ ماه فوریه) آغاز شود و تا تاریخ ۱۴ بهمن ماه (۳ ماه فوریه) ادامه داشته باشد، شرکت کنند. امیدواریم که برخلاف دموی پیشین که در آن سرورهای VIP بازی عملکرد ضعیفی داشتند، دیگر شاهد چنین مشکلی نباشیم. پیش‌تر در زومجی خواندید که بازی Anthem در هنگام انتشار فاقد قابلیت کراس پلی خواهد بود و در خبری دیگر نیز ویدیویی با محوریت شخصی‌سازی جاولین‌های این بازی را مشاهده کردید.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده