نویسنده: علی گودرزی
// سه شنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶

بازی جدید خالقان Scribblenauts با انتشار یک تریلر معرفی شد

جدیدترین اثر استودیو 5th Cell یعنی Anchors in the Drift، اثری نقش‌آفرینی و آنلاین است و در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۹ راهی گوشی‌های هوشمند خواهد شد.

در جریان تازه‌ترین اخبار بازی، استودیو 5th Cell که با ساخت مجموعه بازی‌های Scribblenauts نامی برای خودش دست و پا کرده، جدیدترین اثر خود را که Anchors in the Drift نام دارد برای گوشی‌های هوشمند معرفی کرده است. Anchors in the Drift یک بازی نقش‌آفرینی کاملا آنلاین است و با دور هم آوردن بازیکنان سراسر جهان، تجربه‌ای لذت‌بخش را برای‌شان رقم خواهد زد.

در این بازی می‌توانید کاراکترتان را در یکی از پنج کلاس Commander ،Thief ،Bounty Hunter ،Tycoon و پنجمین کلاس که هنوز معرفی نشده طبقه‌بندی و بازی را شروع کنید. در Anchors in the Drift در فضا/زمان‌ سفر می‌کنید و چالش‌های مختلفی را در دوره‌های زمانی گوناگون تجربه خواهید کرد؛ چالش‌هایی که در پایان، به پیدا کردن منابعی با نام Arc ختم می‌شوند.

با توجه به اینکه بازی Anchors in the Drift را خالقان مجموعه‌ی Scribblenauts می‌سازند، انتظار می‌رود که گیم‌پلی بازی روندی جذاب و خلاقانه داشته باشد و در تریلری هم که در ادامه‌ی مطلب تماشا خواهیم کرد، چنین موضوعی را می‌توان دریافت.

بازی Anchors in the Drift در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۹ میلادی راهی پلتفرم‌های اندروید و iOS خواهد شد. در ادامه شما را به تماشای تریلر این بازی دعوت می‌کنم.

دانلود از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده