// سه شنبه, ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۱

تصاویر جدید Mad Max دنیایی سوزان و رقابت برای بقا را نشان می دهد

«مکس دیوانه» از بازی‌های مورد انتظار و خاصی است که امسال برای کنسول‌های نسل هشتمی و پی‌سی عرضه خواهد شد. به تازگی استودیو آوالانچ تصاویر جدیدی از بازی را منتشر کرده که شامل نبرد‌های مکس، محیط بازی و تعدادی تصویر هنری است که در ادامه می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

مد مکس برای اکثر اهالی سینما و علاقه‌مندان به مل‌ گیبسون، بازیگر و کارگردان محبوب هالییودی، نامی آشنا باشد. بعد از چیزی حدود ۳۰ سال، قسمتی دیگر از این اثر سینمایی با حضور تام هاردی در قالب شخصیت اصلی در دست تولید است و از سوی دیگر، شرکت اوالانچ که سابقه‌ی ساخت بازی محبوب Just Cause را در کارنامه خود دارد، تولید بازی اقتباسی از این فیلم آخرالزمانی را بر عهده گرفته است.

با اینکه عرضه‌ی بازی و اکران فیلم Mad Max هر دو در یک سال انجام می‌گیرد، اما ظاهرا بازی ساخته شده به دست آوالانچ ارتباط زیادی با اثر سینمایی ندارد و این موضوع را می‌توان از تفاوت چهره‌ی مکس در هر دو نسخه متوجه شد. البته، شخصیت و روحیات مبارزه طلبی مکس و آن خصوصیات بارزش مانند اتومبیلی که در اختیار دارد و طرز لباس پوشیدن و شیوه‌ی مبارزاتش، تفاوتی با ریشه‌ی اصلی وی ندارد.

Mad Max در تاریخ ۱۰ شهریور سال ۱۳۹۴ برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. سابقا قرار بود بازی برای کنسول‌های نسل هفتمی پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس وان هم عرضه شود اما ساخت آنها لغو شد و آوالانچ تمام تمرکز خود را بر روی نسخه‌های نسل هشتمی بازی گذاشت. منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده