// شنبه, ۲۹ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۶:۳۱

کمپانی تایتان کامیکس کتاب کمیک جدیدی را از مجموعه Assassin's Creed معرفی کرد که وقایع آن در جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد.

کمپانی Titan Comics نه‌تنها انتشار کمیک‌های برجسته‌ای نظیر Doctor Who ،Torchwood و Penny Dreadful را در کارنامه دارد، بلکه کمیک‌هایی با اقتباس از بازی‌هایی ویدیویی اعم از Warhammer 40000 ،Evil Within ،Tekken و Wolfenstein را نیز در دسترس مخاطبین قرار داده است. حال و در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که کمپانی تایتان کامیکس کتاب کمیک جدیدی را بر اساس مجموعه بازی‌های Assassin's Creed معرفی کرده است. این کمیک دو جلدی که با نام Assassin's Creed: Conspiracies شناخته می‌شود، در تابستان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و وقایع آن در «جنگ جهانی دوم» اتفاق می‌افتد که برای مجموعه اساسینز کرید دوران کاملا جدیدی به حساب می‌آید.

این کمیک داستان «اِدی گورم» را دنبال می‌کند که عضو جدید «انجمن برادری» است و باید مانع دستیابی تمپلارها به سلاحی اتمی شود. کمپانی تایتان کامیکس در خلاصه داستان کمیک Assassin's Creed: Conspiracies آورده است:

در بحبوحه جنگ جهانی دوم، قاتل تازه‌نفس، ادی گورم درمی‌یابد که تمپلارها قصد ساخت سلاح ویران‌کننده جدیدی را در دوران طلایی سلاح‌های اتمی دارند.

کمیک Conspiracies توسط گیوم داریسون به رشته تحریر در آمده است و طراحی آن نیز بر عهده ژان-باپتایز هاستَش بوده است. این مجموعه پیش از این در فرانسه منتشر شده بود و این اولین باری است که در دسترس مخاطبین انگلیسی قرار می‌گیرد. جلد اول کمیک Assassin's Creed: Conspiracies در تاریخ دهم مردادماه (۱ آگوست) در فروشگاه‌ها عرضه خواهد شد و به صورت آنلاین نیز در دسترس خواهد بود. پیش از انتشار کمیک، کمپانی تایتان کامیکس تصویر کاور و چندین صفحه از طراحی‌های آن را به اشتراک گذاشته است که می‌توانید آن را در انتهای مطلب مشاهده کنید.

کمیک Assassin's Creed: Conspiracies مطمئنا اولین کمیک الهام گرفته از مجموعه اکشن مخفی کاری Assassin's Creed کمپانی یوبیسافت نخواهد بود؛ چرا که اوایل سال ۲۰۱۸ کمپانی Titan Comics کتاب کمیکی را با اقتباس از بازی Assassin's Creed Origins منتشر کرد. این کمیک چهار جلدی از لحاظ خط زمانی پس از بازی Assassin's Creed Origins جریان دارد و شخصیت‌های تاریخی همچون کلئوپاترا در آن حضور دارند. شما می‌توانید تصاویر مربوط به کمیک Assassin's Creed: Conspiracies را در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

Assassin

Assassin


منبع gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده