نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰

تریلر جدیدی از بازی INSOMNIA: The Ark منتشر شد

استودیو MONO تریلر جدیدی از بازی نقش آفرینی INSOMNIA: The Ark منتشر کرد و از همکاری با کمپانی HeroCraft خبر داد.

در میان اخبار بازی، استودیو مستقل MONO در توییتر اعلام کرد که صفحه بازی INSOMNIA: The Ark در استیم ایجاد شده است و بازیکنان می‌توانند آن را بررسی کنند. این استودیو همچنین از همکاری با کمپانی HeroCraft خبر داد که بازی‌هایی نظیر بازی Warhammer 40,000: Space Wolf را منتشر کرده است. همچنین استودیو MONO به این مناسبت یک تریلر جدید از بازی نقش‌آفرینی داستان محور INSOMNIA: The Ark منتشر کرد.

اگر درباره این بازی اطلاع ندارید باید بگوییم که بازیکنان در بازی INSOMNIA: The Ark با یک بیماری روانی نادر در یک ایستگاه فضایی مدرن با نام Object 6 بیدار می‌شوند و باید حقیقت سفر ۴۰۰ ساله بشریت برای یافتن خانه‌ای جدید را کشف کنند. بازیکنان قادر خواهند بود تا تجهیزات جدیدی بسازند، با جناح‌ها و NPCها ارتباط برقرار کنند و برای زنده ماندن در یک کلان‌شهر فضایی بزرگ تلاش کنند.

محیط‌های این بازی در برخی از زمینه‌ها شباهت زیادی به شهر رپچر مجموعه بایوشاک دارد

تریلر جدید بازی یک محیط تخریب‌شده شهری بی‌روح و متروک را نشان می‌دهد که در برخی از موارد شباهت زیادی به شهر «رپچر» مجموعه بازی‌های Bioshock دارد. این تریلر همچنین نبردهای نزدیک و دوری را که بازیکنان با آن تعامل خواهند داشت و جامعه‌ای که قطعا وضعیت ناآرامی دارد، به نمایش درمی‌آورد.

کمپین کیک استارتر بازی INSOMNIA: The Ark چندین سال پیش راه‌اندازی شد. این کمپین می‌گوید که بازی در دسترس کاربران پی سی، مک و لینوکس قرار خوهد گرفت، اما صفحه استیم بازی در حال حاضر تنها سیستم مورد نیاز بازی در PC را به اشتراک می‌گذارد. تاریخ انتشار بازی INSOMNIA: The Ark نیز مشخص نیست، اما در سال جاری میلادی شاهد انتشار این بازی نقش‌آفرینی خواهیم بود. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از وب‌سایت آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده