نویسنده: مهرداد داودی
// جمعه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵

تریلر جدید بازی Travis Strikes Again: No More Heroes منتشر شد

استودیو Grasshoper ساعاتی پیش و در جریان رویداد نینتندو دایرکت تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Travis Strikes Again: No More Heroes منتشر کرد.

پس از معرفی بازی Travis Strikes Again: No More Heroes در جریان نینتندو دایرکت سال گذشته، ساعاتی پیش بلاخره اولین نمایش از بخش‌هایی از گیم‌پلی این بازی به نمایش در آمدند. بازی Travis Strikes Again: No More Heroes روایت‌گر داستان بازگشت تراویس تاچ‌داون است، کسی که این‌بار خود را در یک کنسول بازی زندانی می‌بیند. او برای آزادی و بازگشت به دنیای واقعی باید در هفت بازی مختلف حاضر و با باس‌های متفاوتی روبه‌رو شود.

در جریان رویداد نینتندو دایرکت، اولین نمایش گیم‌پلی این بازی را دیدیم و آن‌طور که پیداست بازی در ژانرهای متنوعی جریان دارد. در جریان این ویدیو مشخص شد که بازی در ژانرهایی مانند اکشن، ریسینگ و معمایی دنبال خواهد شد. علاوه بر این، برخی از باس‌فایت‌های بازی را که تراویس باید در طول سفرش با آن‌ها مواجه شود دیدیم. همچنین اعلام شد که کاربران می‌توانند این بازی را به‌صورت چندنفره هم تجربه کنند. در انتها هم اعلام شد که بازی یک حالت ماجراجویی هم خواهد داشت که البته اطلاعات زیادی از آن منتشر نشد. تاریخ دقیق انتشار این بازی تا کنون مشخص نشده است، اما می‌دانیم که این بازی در سال جاری به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در زیر هم می‌توانید تریلر جدید این بازی را ببینید.

دانلود از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده