// سه شنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹

آغاز کمپین مشترک هیولا و مهربانه برای روز نیکوکاری

هیولا، پلتفرم ارائه بازی‌های ویدیویی در رایانه‌های شخصی، با همکاری مهربانه، موسسه نیکوکاری آنلاین، تمام درآمد یک هفته خود را صرف پروژه‌های آموزشی-نیکوکاری می‌کند.

وب‌سایت هیولا که مدتی قبل به صورت رسمی در جریان مراسمی رونمایی شد، به‌زودی و از تاریخ ۱۲ اسفند تا ۱۸ اسفند، کمپین مشترکی را با موسسه نیکوکاری مهربانه آغاز می‌کند. در جریان این کمپین قرار است تا تمام درآمد این وب‌سایت ارائه‌دهنده بازی‌های ویدیویی در اختیار «مهربانه» قرار بگیرد و صرف پروژه‌های آموزشی-نیکوکاری این موسسه شود. به این ترتیب با خرید و دانلود قانونی هر بازی ایرانی یا خارجی از هیولا، حامی مهربانه خواهید شد که در حال برداشتن قدم‌های مثبتی در راستای فعالیت‌های اجتماعی و آموزشی است.

هیولا / مهربانه

هیولا، درگاه قانونی عرضه بازی های دیجیتال برای پی سی اکنون محصولاتی نظیر شتاب در شهر 2، ارتش‌های فرازمینی، نسخه فارسی بازی This War of Mine (این جنگ من)، شمشیر تاریکی و انگاره را به صورت قانونی به فروش می‌رساند. علاوه بر این، هیولا در این هفته برای تمام کسانی که از این وب‌سایت بازی خریداری کنند، علاوه بر کلید خریداری‌شده یک کلید رایگان همان بازی را نیز ارسال می‌کند. به این ترتیب می‌توانید کار خوب‌تان را تکمیل کنید و کلید بازی را به یکی از دوستانتان هدیه دهید تا از بازی کردن لذت ببرند. علاوه بر این، آن‌ها را تشویق کنید که مانند شما با خرید بازی از هیولا هم کار نیک انجام دهند و هم هدیه‌ای به یکی از دوستانشان ارسال کنند.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید با ورود به وب‌سایت مهربانه از پروژه‌های نیکوکاری این موسسه نیز حمایت کنید. دست‌اندرکاران هیولا وعده داده‌اند تا برای افرادی که از پروژه‌های مهربانه حمایت کرده یا می‌کنند، به عنوان هدیه کلید بازی‌ ارسال کنند تا حامیان مهربانه به صورت رایگان بتوانند این بازی‌ها را دانلود و تجربه کنند. در صورت دریافت ایمیلی حاوی کلید بازی هیولا از موسسه مهربانه، کافی است وارد وب‌سایت هیولا شوید و کلید خود را فعال کنید. سپس با نصب نرم‌افزار هیولا روی کامپیوتر خود می‌توانید این بازی را دانلود و اجرا کنید.

به گفته‌ی هیولا، کمپین «هیولای مهربان» می‌کوشد با حمایت از مهربانه و پروژه‌های این موسسه نیکوکاری کوشا و خلاق، قدمی هرچند کوچک در راستای شادی‌آفرینی و تامین مالی کارهای آموزشی و نیک بردارد. هیولا بستری برای ارائه بازی‌های داخلی و خارجی است که تلاش می‌کند از بازی‌سازان داخلی حمایت کند و بستری برای دیده‌ شدن، ترویج و دانلود قانونی این محصولات ایجاد کند.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده