نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹

آپدیت 3.1 بازی Star Citizen فروردین ۹۷ منتشر می‌شود

سازندگان بازی Star Citizen ضمن اعلام تاریخ انتشار تقریبی آپدیت 3.1 بازی، از عبور بودجه آن از ۱۷۶ میلیون دلار خبر دادند.

اخیرا و در جدید‌ترین اخبار بازی، کریس رابرتز، رییس استودیو کلاد امپریوم گیمز که وظیفه ساخت بازی Star Citizen را برعهده دارد، با ارسال پیامی به حامیان مالی این بازی، برنامه‌های استودیو برای آینده را با آن‌ها به اشتراک گذاشته است. بازی Star Citizen برای مدت طولانی در دست ساخت بوده و فعلا در فاز آلفا در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. آپدیت 3.0 این نسخه از بازی چند روز مانده به کریسمس منتشر شد و حال مشخص شده که آپدیت 3.1 آن هم اواخر مارس ۲۰۱۸ که تقریبا برابر با اوایل فروردین ۹۷ می‌شود، منتشر خواهد شد.

استودیو Cloud Imperium Games اعلام کرد که آپدیت 3.0 بازی، این زمینه را برای تیم توسعه‌دهنده فراهم کرده که بتواند پیشرفت‌های حاصل در روند ساخت را راحت‌تر به بازی منتقل کند. از طرف دیگر، آپدیت 3.1 اولین مورد از آپدیت‌هایی است که هر سه ماه یک بار برای بازی منتشر خواهند شد. در مجموع به نظر می‌رسد که سازندگان برنامه‌های زیادی برای استار سیتیزن در سال ۲۰۱۸ دارند و یکی دیگر از برنامه‌هایشان، راه‌اندازی یک سایت جدید برای بازی است که طراحی بهتر و جذاب‌تری خواهد داشت.

همچنین سازندگان بازی اعلام کردند که بودجه ساخت استار سیتیزن از مرز ۱۷۶ میلیون دلار عبور کرده است. این در حالی است که همین چند وقت پیش خبر عبور بودجه بازی از مرز ۱۷۴ میلیون دلار منتشر شد و حال در بازه‌ای کم‌تر از یک ماه، بازی تقریبا دو میلیون دلار نیز کسب کرده و بودجه آن به صورت دقیق، به ۱۷۶ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۳۵۳ دلار رسیده است.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده