// شنبه, ۱۶ دی ۹۶ ساعت ۱۸:۲۹

کمپانی THQ Nordic اولین تریلر گیم پلی بازی MX vs. ATV All Out را منتشر کرد.

مجموعه بازی MX vs. ATV یکی از شبیه‌سازهای قدیمی و معروف آفرود است که توسط کمپانی تی اچ کیو نوردیک منتشر می‌شود و در شهریورماه امسال نیز استودیو رینبو نسخه‌ی جدیدی از آن را با نام MX vs. ATV All Out معرفی کرد و اظهار داشت که این بازی اوایل سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. تا به حال اخبار زیادی از بازی به گوشمان نرسیده است، اما حال و در تازه‌ترین اخبار بازی، کمپانی THQ Nordic اولین تریلر گیم‌پلی بازی را منتشر ساخته است.

بازی MX vs. ATV All Out تنها برای سه پلتفرم اصلی نسل حاضر در حال توسعه است و به این خاطر در این نسخه شاهد سطح گرافیکی بهتر و نقشه‌های متنوع و بزرگ‌تری نسبت به نسخه قبلی این مجموعه یعنی بازی MX vs. ATV Supercross Encore هستیم. در توضیحات ویدیوی جدید آمده است که این تریلر تماما گیم‌پلی اصلی بازی را به تصویر می‌کشد و بر این اساس آنچه در این تریلر قابل مشاهده است، احتمالا بسیار نزدیک به چیزی است که در نسخه نهایی بازی خواهیم دید.

بازی MX vs. ATV All Out ضمن اینکه قرار است تمامی ویژگی‌های اصلی این سری را همراه خود داشته باشد، برخی امکانات و حالت‌های جدید را نیز در بر خواهد داشت. همانند گذشته شما قادر هستید تا با موتورسیکلت‌های پرشی و خودروهای ATV و UTV وارد مسابقات و زمین‌های بزرگ و جهان‌باز شوید. علاوه بر حالت‌های بازی قدیمی نظیر Supercross ،Nationals ،Opencross ،Waypoint و Tag این بار شاهد اضافه شدن یک حالت جدید با نام Freestyle خواهیم بود که بازیکن بایستی با اجرای حرکات دیدنی و دیوانه‌وار برای خود امتیاز جمع کند. همچنین باید اشاره کرد که سیستم اجرای حرکات آکروباتیک در بازی با تغییرات و بهبودهایی روبه‌رو شده است.

در این تریلر گیم‌پلی کوتاه علاوه بر وسایل نقلیه‌ شاهد محیط‌های بازی نیز هستیم و همچنین حالت اول شخص و مسابقات UTV نیز به نمایش درمی‌آید. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را در خصوص آن با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از آپارات


منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده