// سه شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۰۰

باندل Halo: The Master Chief Collection کنسول ایکس باکس وان معرفی شد

کمپانی مایکروسافت امروز در خبری از باندل Halo: The Master Chief Collection  کنسول ایکس باکس وان رونمایی کرد. با زومجی و تصویر و اطلاعاتی از این باندل زیبا همراه باشید.
باندل Halo: The Master Chief Collection شامل یک دستگاه کنسول ایکس‌باکس وان (بدون کینکت) به همراه نسخه‌ی دیجیتالی بازی ذکر شده به صورت رایگان است. بازی Halo: The Master Chief Collection شامل چهار قسمت اول سری Halo به صورت بازسازی شده است. این کنسول با قیمت ۳۵۰ دلار به فروش می‌رسد و خریداران آن علاوه بر بازی، به محتویاتی نظیر سریال Halo: Nightfall هم دسترسی پیدا خواهند کرد. باندل Halo: The Master Chief Collection این ماه از طریق خرده‌فروشان معتبر در دسترس است. پس اگر هنوز موفق به خرید ایکس‌باکس وان نشده‌اید و به سری بازی‌های Halo علاقه دارید، پیشنهاد جدید مایکروسافت را از دست ندهید. Halo The Master Chief Collection بازی Halo: The Master Chief Collection در زمان عرضه مشکلات زیادی داشت، اما می‌توان گفت بزرگ‌ترین آن، پیداکردن مسابقات (Matchmaking) بود. کاربران برای پیدا کردن یک رقابت، مجبور بودند ساعت‌ها منتظر بمانند. پیش از این، استودیوی 343 و شخص فیل اسپنسر از سوی مایکروسافت، شخصا از کاربران بابت عرضه Halo: The Master Chief Collection با مشکلات فراوان، عذرخواهی کرده بودند. البته هیچ گاه مشخص نشد چرا این بازی که تا این حد مشکل دارد، چراغ سبز را برای عرضه دریافت کرده است.  فیل اسپنسر در جدیدترین صحبت‌های خود، از این موضوع سخن می‌گوید:
هنگامی که به عرضه بازی نزدیک می‌شدیم، تیم داخلی ما که شامل تست کنندگان و تحلیل‌گران می‌شود، به ما گفتند که بازی برای عرضه آماده است. سپس، بعد از عرضه بازی، ما چیزهایی یاد گرفتیم که پیش از عرضه بازی نمی‌دانستیم. فکر می‌کنم همین موضوعات، مواردی هستند که باید در آن‌ها بهتر شویم. هر زمان که محصول جدیدی را عرضه می‌کنید، چیز جدیدی یاد خواهید گرفت. به نظرم نمی‌توانیم دنیای واقعی را در یک محیط کاملا سالم و بی نقص شبیه سازی کنیم.
مشکلات بازی در حال حاضر رفع شده است و دلیل معرفی باندل Master Chief Collection هم همین مسئله است. حدود چهار ماه از عرضه‌ی این بازی می‌گذرد و مشکلات بخش چندنفره‌ی بازی به مایکروسافت اجازه‌ی معرفی این باندل را نداد، اما حالا که این مشکلات رفع شده، کاربران می‌توانند با این باندل وارد دنیای سری بازی‌های Halo به صورت بازسازی شده شوند. منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده