نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۰

بازی کارتی Resident evil 2 به بودجه بیش از یک میلیون دلار دست یافت

بازی کارتی Resident Evil 2، پیش از به پایان رسیدن کمپین تامین بودجه‌اش در وب‌سایت کیک‌استارتر به بودجه‌ی بیش از یک میلیون دلار دست پیدا کرد.

مدت زیادی طول نکشید تا استودیو Steamforged Games توانست از طریق کمپین تامین بودجه‌ی کیک استارتر، بودجه‌ی مدنظر خود برای تولید بازی کارتی Resident Evil 2 را تامین کند؛ در واقع فقط شصت دقیقه طول کشید تا بودجه مورد نیاز برای ساخت بازی کارتی رزیدنت اویل 2 جمع آوری شود. حال می‌توان اعلام کرد که کمپین کیک‌ استارتر این بازی به تمامی اهدافی که سازندگان در سر داشته‌اند رسیده است.

در ابتدای کار کمپین تامین بودجه‌ی بازی مبلغ پایه برای گسترش بازی را حدودا دویست هزار دلار اعلام کرده بود، این مبلغ در مدت زمان بسیار کمی پس از آغاز کمپین جمع آوری شد. در روز آخر این کمپین مبلغ جمع‌آوری شده به یک میلیون و پنجاه هزار دلار رسیده بود، این مبلغ بیشتر از حداکثر انتظارات تیم سازنده‌ی بازی برای محقق شدن تمام برنامه‌هایشان برای بازی است.

تیم سازنده‌ی بازی یعنی استودیو Steamforged Games در توضیحات کمپین تامین بودجه‌ی بازی به ۳۴ هدف برای ساخت بازی اشاره کرده بود، اهدافی که محقق شدنشان به میزان بودجه‌ی بازی بستگی داشت. بزرگترین یا پرهزینه‌ترین هدف این استودیو ساخت یک نسخه از بازی شامل اکشن فیگور مینیاتوری از کاراکتر کندو به همراه یک اسلحه‌ی کلت بود، تیم سازنده برای ساخت این نسخه از بازی بودجه یک میلیون و پانزده هزار دلاری در نظر گرفته بود. یکی دیگر از اهداف قابل توجه سازندگان ساخت یک اکشن فیگور مینیاتوری از شخیت کلیر به همراه یک نوع سلاح grenade launcher، یک زامبی جهش‌یافته از سری رزیدنت اویل و یک عنکبوت بزرگ بود.

پس از پایان این کمپین ۲۸ روزه، استودیو استیم‌فورجد گیمز اعلام کرد که بودجه‌ی ساخت این بازی به حدی رسیده‌ است که هواداران از یک بازی رزیدنت اویل انتظار دارند. این استودیو با انتشار پیامی از هوادارن نیز تشکر کرد. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به انجمن این استودیو در رابطه با بازی به بحث و گفتگو بپردازند.

اگر دوست داشتید در این کمپین شرکت کنید اما فرصت را از دست دادید، باید بدانید که هنوز دیر نیست، شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت استودیو استیم‌فورجد و با هزینه‌ی صد دلار در این کمپین شرکت کنید.

شما در رابطه با این بازی چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما سازندگان با این بودجه می‌توانند بازی مورد نظر هواداران را تهیه کنند؟


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده