// سه شنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۰۰

انتشار اطلاعات بیشتر در رابطه با Legacy of Kain: Dead Sun

همانطور که می‌دانید بسیاری از بازی‌های سری Legacy of Kain به دلایل مختلفی تا به امروز منتفی شده‌اند. در بین این بازی‌ها از همه بیشتر Legacy of Kain: Dead Sun به عرضه نزدیک بود. در رابطه با این بازی منتفی شده اطلاعات جدیدی منتشر شده است. با زومجی همراه باشید.
طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Legacy of Kain: Dead Sun بعد از سه سال طی شدن مراحل ساخت در استودیوی انگلستانی کلایمَکس، درسال ۲۰۱۲ عرضه‌ی آن کنسل شده است. دلیل این موضوع هم این بوده که شرکت  اسکوار انیکس (Square Enix) فکر می‌کرده عرضه‌ی بازی نمی‌توانسته به فروش خوبی برسد. داستان بازی Legacy of Kain: Dead Sun نیز در ویدیوی درز شده مشخص است. اینطور که به نظر می‌آید با داستان خوبی روبرو بودیم. داستان بازی بدین شرح است:
در آینده سرزمین Nosgoth انسان‌ها دوباره پخش شده و کنترل شهر را در دست دارند. در مقابل این، خون‌آشام‌ها از قیافه‌ی ترسناک حیوانی خود بیشتر به انسان‌ها خوش چهره تبدیل شده‌اند. خون‌آشام‌ها برای مقابله با انسان‌ها از دودهای غول‌آسا برای جلوگیری از رسیدن نور خورشید استفاده می‌کنند. نام Dead Sun نیز بخاطر همین موضوع انتخاب شده است. با دور ماندن انسان‌ها از نور خورشید بیماری‌ای همه جا را فرا گرفته و  باعث می‌شود که انسان ها قادر به تولید مثل نباشند. وانگهی یک معجزه پیش آماده و همسر شخصیت داستان به نام آشر باردار می‌شود. خون‌آشام‌ها برای اینکه این موضوع را در نطفه ساکت کنند خورنده روحی به نام گِین را مامور این کار می‌کنند. گین که تمام خانواده آشر را کشته است در زمانی که می‌خواهد روح آشر را از بدنش جدا کند اتفاقی افتاده و آشر صاحب بدن گین می‌شود. آشر که حال صاحب جسم گین شده است برای انتقام قتل همسر و فرزند متولد نشده‌اش به دنبال فرستندگان گین می‌رود. در طول این ماجرا روح گین در کنار آشر خواهد بود.
با توجه به داستان منتشر شده مشخص است که با داستانی احساسی و دراماتیک مانند سایر بازی‌های Legacy of Kain روبرو هستیم. درضمن در کنار دو شخصیت قبلی یعنی کین و رازایین، آشر نیز به خوبی جلب توجه می کند. جورج کِلیین (George Kelion) مدیر اجتماعی اسکوار انیکس تایید کرده است که این پروژه توسط آنها توسعه داده شده است. او در ادامه در مورد نا امید کننده بودن انتشار اینطور اخبار از منبع غیر رسمی سخن به میان آورده است. او در رابطه با دلیل منتشر شده در رسانه‌ها در مورد منتفی شدن ساخت بازی گفته است که یک سری از این دلایل درست و یکسری دیگر نادرست است. جورج در ادامه گفت که بازی‌ها به دلایل مختلفی منتفی می‌شوند، Dead Sun به اعتقاد او، بازی‌ درستی در زمان درست برای عرضه نبوده است. واقعیت منتفی شدن عرضه‌ی این بازی زیبا واقعا ناراحت کننده است. فکر می‌کنم بازی پتانسیل لازم مانند سایر بازی‌های کلایمکس برای عرضه‌ را داشته است. شخصیت جدید و دینامیک‌های گیم‌پلی نیز به نظر خوب ‌می‌آیند. ظاهرا توسعه دهندگان بازی از منتفی شدن عرضه Legacy of Kain: Dead Sun توسط اسکوار انیکس ناراحت شده‌اند.

تماشای ویدیوی ۳۲ دقیقه‌ای از سایت یوتوب

منبع: EuroGamer


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده