نویسنده: کیان کاظمی
// سه شنبه, ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹

بخش داستانی بازی Star Wars Battlefront 2 شما را به عمق امپراطوری می‌برد

الکترونیک آرتز از تصمیمات گرفته شده برای داستان بخش تکنفره بازی Star Wars Battlefront 2 می‌گوید.

بازی Star Wars Battlefront 2 بدون شک یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال، به خصوص برای طرفداران جنگ ستارگان و بازی‌های تیراندازی اول-شخص محسوب می‌شود. این بازی در مقایسه با نسخه اول خود پروژه بسیار بزرگتری برای الکترونیک آرتز به حساب می‌آید و دیگر به بخش چندنفره خلاصه نمی‌شود. بازی Star Wars Battlefront 2 مجهز به یک بخش داستانی تک‌نفره خواهد بود که انتظارت فراوانی از آن می‌رود. اکنون در مصاحبه اخیر یکی از اعضای استودیوی کانادایی موتیو، اطلاعات بیشتری از بخش تک‌نفره بازی Star Wars Battlefront 2 به اشتراک گذاشته شده است.

مارک تامپسون از استودیو EA Motive در جدیدترین اخبار بازی می‌گوید:

برای اینکه بتوانید مکانی جدید را برای روایت داستانی متفاوت از جنگ ستارگان پیدا کنید، امپراطوری گزینه آشکار شما خواهد بود. کلاه خود را بردارید، وارد شوید و داخل امپراطوری با افراد جدیدی ملاقات کنید. یکی از بزرگترین تفاوت‌های 2 Battlefront این است که شما بیشتر اوقات را مشغول بازی در نقش یک پیاده نظام یا خلبان خواهید بود؛ اما لحظاتی هم وجود دارد که نقش یکی از قهرمانان به‌یادماندنی جنگ ستارگان را بر عهده خواهید گرفت.

الکترونیک آرتز از تیم‌های بااستعداد فراوانی برای ساخت بازی Star Wars Battlefront 2 استفاده می‌کند؛ به این صورت که استودیو کرایتریون نبردهای فضایی را طراحی می‌کند، استودیو دایس به طراحی بخش چندنفره می‌پردازد و مسئولیت ساخت بخش داستانی بازی هم بر عهده استودیو موتیو است. یکی از بزرگترین ایراداتی که به بازی Star Wars: Battlefront وارد شده بود، به عدم وجود محتوای فراوان برای آن بازمی‌گشت که به نظر می‌رسد این مشکل در بازی جنگ ستارگان جدید وجود نخواهد داشت.

بازی Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده