// پنجشنبه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱

بازی NHL 17 به سرویس EA Access اضافه شد

بازی NHL 17 به سرویس EA Access افزوده شده و مشترکان می‌توانند به رایگان آن را دریافت کنند.

مشترکان سرویس EA Access هم‌اکنون به بازی NHL 17 به صورت رایگان دسترسی خواهند شد. امروز کمپانی الکترونیک آرتز اعلام کرده که این شبیه ساز ورزش هاکی که در ماه سپتامبر سال گذشته منتشر شده بود هم‌اکنون در بخش والت سرویس EA Access قرار گرفته است. (پیش از این دو بازی NHL 15 و NHL 16 نیز به صورت رایگان در اختیار مشترکان قرار گرفته بودند)

از آن جایی که بازی NHL 17 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر نشده است پس کاربران Origin Access نباید منتظر آن باشند. تاکنون خبری مبنی بر انتشار سرویس EA Access بر روی کنسول پلی‌استیشن 4 نبوده و دلیل این امر نیز عدم تمایل کمپانی سونی نسبت به این موضوع بوده است. طبق صحبت‌های عجیب مسئولان ارشد بخش پلی‌استیشن، این سرویس آن چنان محتواهای ارزشمندی را در اختیار کاربرانش قرار نمی‌دهد. حتی با توجه به این صحبت‌ها، مسئولان سونی در فکر صحبت با کمپانی الکترونیک آرتز و ارائه راه‌ کارهایی مبنی بر انتشار این سرویس برای پلی‌استیشن 4 هستند. با این حال خود EA نیز به صورت رسمی اعلام کرده بود که این سرویس در انحصار ایکس‌باکس وان و پی‌سی خواهد ماند و این کمپانی علاقه‌ای برای در دسترس قرار دادن آن برای پلتفرم نسل هشتمی سونی ندارند.

کاربران EA Access علاوه بر اینکه یک سری بازی را به صورت کاملا رایگان دریافت می‌کنند، می‌توانند بازی‌های جدید الکترونیک آرتز را برای مدت محدودی زودتر از بقیه کاربران تجربه کرده و همچنین این آثار را با تخفیف خریداری کنند. هزینه اشتراک در این سرویس به صورت ماهانه ۵ دلار و به صورت سالانه ۳۰ دلار است.

در جدیدترین اخبار بازی، بازی Skate 3 به سرویس EA Access کنسول ایکس‌باکس وان اضافه شد همچنین بازی Madden 17 نیز اخیرا به بخش والت افزوده شده است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده