// شنبه, ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸

مراحل ساخت بازی Mass Effect: Andromeda به پایان رسید

بالاخره بعد از نزدیک به پنج سال توسعه، در نهایت مراحل ساخت Mass Effect: Andromeda به پایان رسید.

مراحل ساخت بازی Mass Effect: Andromeda در نهایت به اتمام رسید. استودیو بایوور با انتشار تصویر طلایی از شخصیت الک رایدر در صفحه توییتر این مورد را تایید کرد و بالاخره بعد از نزدیک به پنج سال این استودیو وظیفه خود در قبال ارائه یک ماجراجویی جدید برای عاشقان این سری به انجام رساند.  

این اثر بسته الحاقی نخواهد شد ولی با این حال بایوور با ارائه محتواهای اضافه به پشتیبانی از آن ادامه خواهد داد. از طرفی اعلام شد که با به پایان رسیدن مراحل ساخت این بازی به شدت مورد انتظار در نهایت اکثر اعضای استودیو به یک مرخصی که شایسته آن نیز هستند رفته‌اند. 

مراحل ساخت بازی مس افکت آندرومدا به پایان رسید.

بایوور (bioware@)

در جدیدترین اخبار بازی، دیروز با انتشار ویدیویی اعلام شد که ناتالی دورمر، بازیگر نقش مارگری تایرل در سریال Game Of Thrones قرار است وظیفه صداپیشگی شخصیت Dr. Lexi T'Perro در بازی Mass Effect: Andromeda را داشته باشد. به این ترتیب، دورمر در کنار گنثین آنتونی (Gethin Anthony)، دومین بازیگری از این سریال محسوب می‌شود که به تیم صداپیشگان بازی Mass Effect: Andromeda پیوسته است.

| |

از طرفی بایوور با عمل به وعده‌ی خود ویدیوی جدیدی از بازی نقش‌ آفرینی Mass Effect: Andromeda را با محوریت سلاح‌ها، مبارزات و مهارت‌ها منتشر کرد. 

| |

طبق صحبت‌های تهیه کننده بازی Mass Effect: Andromeda، این بازی بیشتر بر پایه کشف و ماجراجویی است تا المان‌های یک بازی جهان‌باز. از سویی مدتی پیش تصاویر جدیدی از بازی Mass Effect: Andromeda منتشر شده که در آن شخصیت‌های اصلی و مکمل دیده می‌شوند. استودیو بایوور اعلام کرده که کوئست‌های فرعی بازی Mass Effect: Andromeda همگی معنی‌دار هستند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده