// شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۱

تاریخ عرضه بازی Get Even مشخص شد

باندای نامکو با انتشار تریلری جدید تاریخ عرضه بازی ترسناک Get Even‌ را برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مشخص کرد.

معرفی بازی Get Even، ساخته استودیو لهستانی فارم 51 (The Farm 51)، به ژانویه ۲۰۱۴ برمی‌گردد. حال پس از گذشت سه سال در جدیدترین اخبار بازی، کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) اعلام کرد که این بازی ترسناک در تاریخ ۵ خرداد ماه (۲۵ مه) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

علاوه بر مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Get Even، تریلر جدیدی نیز از آن منتشر شده است.  اگر اولین بار است که نام بازی Get Even ‌ به گوشتان می‌خورد در ادامه می‌توانید چکیده‌ی داستان آن را مطالعه کنید:

داستان بازی در مورد مردی به نام کول بلک است که پس از بیداری، خود را در تیمارستان متروکه‌ای پیدا می‌کند. تنها چیزی که به یاد می‌آورد این است که باید دختری را که بمبی به او متصل شده، نجات دهد. تکنولوژی عجیبی در مغز شخصیت این بازی تعبیه شده است که به او اجازه می‌دهد که به حافظه‌ و گذشته خود دست پیدا کند. در این راستا او به خاطرات خود سفر می‌کند تا بتواند حقیقت پنهان شده از گذشته خود را پیدا کند و از اتفاق‌های پیرامون خود جواب دو سال را بر ملا کند. تو چرا آنجا بودی؟ آن دختر که بود؟

هنوز قیمت بازی Get Even مشخص نشده است اما در ادامه می‌توانید تریلر جدید این بازی را به همراه تعدادی عکس دانلود و تماشا کنید.

| |

 


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده