نویسنده: افشین پیروزی
// سه شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۲

عرضه فیفا 18 برای نینتندو سوییچ تایید شد

الکترونیک آرتز تایید کرد بازی فیفا نینتندو سوییچ، فیفا 18 خواهد بود.

چندی پیش و در کنفرانسی که نینتندو در ژاپن به منظور معرفی بیشتر نینتندو سوییچ برگزار کرد، کمپانی الکترونیک آرتز عرضه یک نسخه از سری فیفا برای این کنسول را تایید کرد. با این حال این کمپانی مشخص نکرد که دقیقا کدام نسخه از این شبیه‌ساز فوتبال قرار است برای کنسول جدید نینتندو عرضه شود. در این مورد شایعه‌های مختلفی نیز به گوش می‌رسید که در یکی از آن‌ها، گفته می‌شد که بازی فیفا نینتندو سوییچ قرار است نسخه نسل هفتمی فیفا 17 باشد.

حال در جدیدترین اخبار بازی، پیتر مور، مدیر الکترونیک آرتز، مصاحبه‌ای با Gamereactor داشته و در آن تایید کرده که نینتندو سوییچ، بازی فیفا 18 را دریافت خواهد کرد و این همان نسخه‌ای خواهد بود که برای دیگر پلتفرم‌ها مثل پلی‌استیشن 4 یا ایکس‌باکس وان نیز عرضه می‌شود. البته مور اعلام کرد که ممکن است نسخه نینتندو سوییچ تفاوت‌هایی با دیگر نسخه‌ها داشته باشد. وی در این مورد گفت:

ما یک نسخه سفارشی‌سازی‌شده برای نینتندو سوییچ عرضه خواهیم کرد که این بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. وظیفه ساخت بازی نیز برعهده استودیو ونکوور است.

زمانی که از مور سوال شد که آیا نسخه نینتندو سوییچ بازی FIFA 18 قرار است گرافیک پایین‌تری نسبت به نسخه‌های دیگر داشته باشد یا خیر، وی پاسخی به این سوال نداد. همچنین مور هیچ اشاره‌ای به دیگر بازی‌های کمپانی EA که ممکن است برای سوییچ عرضه شوند نیز نکرد.

نینتندو سوییچ در تاریخ ۱۳ اسفند با قیمت ۳۰۰ دلار عرضه خواهد شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده