نویسنده: افشین پیروزی
// چهار شنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱

بازی فیفا 18 رسما تایید شد

الکترونیک آرتز رسما بازی فیفا 18 را تایید کرد.

کمپانی الکترونیک آرتز دقایقی پیش و در جدیدترین اخبار بازی، رسما بازی فیفا 18 را تایید کرد. این کمپانی همچنین اعلام کرد که این شبیه‌ساز بازی فوتبال فصل دوم بخش داستانی Journey را شامل می‌شود که در آن شاهد وقایع و شخصیت‌های جدیدی خواهیم بود. اندرو ویلسون، مدیر EA، در مورد بخش Journey و دیگر قسمت‌های بازی گفت:

ما در فیفا 17 برای اولین بار بخش داستانی The Journey را در بازی قرار دادیم و حال در فیفا 18 شاهد فصل دوم این بخش با حضور شخصیت‌های جدید خواهید بود. تیم بازیسازی ما در ونکوور، در حال کار روی فیفا 18 است و سعی دارد ویژگی‌هایی جدیدی را در بازی بگنجاند که این این ویژگی‌ها در بخش آلتیمت تیم نیز مشهود خواهند بود و علاوه بر آن سعی ما خلق بهترین فیفایی است که تا به امروز ساخته‌ایم.

کاربران بازی استقبال بسیار خوبی از بخش The Journey داشته‌اند و بیش از ۱۰ میلیون نفر این قسمت را تجربه کرده‌اند. همچنین تعداد بازیکنان بخش آلتیمت تیم فیفا نیز سالیانه ۱۰ درصد پیشرفت می‌کند.

الکترونیک آرتز بازی FIFA 18 را در جریان جلسه گزارش مالی خود تایید کرده است. این کمپانی در جریان این جلسه اطلاعات جدیدی از بازی Star Wars Battlefront 2 نیز ارائه کرده بود که می‌توانید در زومجی آن‌ها را بخوانید.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده