نویسنده: افشین پیروزی
// پنجشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱

بازی ترسناک Apocalypse Now معرفی شد

اخیرا اعلام شده که قرار است یک بازی ویدیویی بر اساس فیلم Apocalypse Now ساخته شود.

Apocalypse Now فیلمی محصول سال ۱۹۷۹ ساخته فرانسیس فورد کاپولا است که داستان آن پیرامون جنگ ویتنام روایت می‌شود. این فیلم تحسین‌شده توانست نمره‌های بسیار خوبی دریافت کند و همواره از آن به عنوان یک فیلم موفق یاد می‌شود. حال در جدیدترین اخبار بازی، فرانسیس فورد کاپولا به همراه تیمی از بازیسازان، قصد دارند یک بازی اول‌شخص ترسناک با المان‌های نقش‌آفرینی بر اساس این فیلم بسازند. کمپین کسب بودجه این بازی در کیک استارتر آغاز شده و تعدادی از افرادی که پیش از این روی بازی‌هایی چون Wasteland ،Fallout ،Neverwinter Nights 2 یا The Witcher کار کرده‌اند، در تیم سازندگان این بازی حضور دارند.

این اولین باری نیست که یکی از فیلم‌های کاپولا تبدیل به بازی می‌شود؛ پیش از این بازی‌هایی با اقتباس از دیگر فیلم این کارگردان یعنی پدر خوانده (Godfather) ساخته شده بود که البته کاپولا خیلی از کیفیت آن‌ها راضی نبود و نقشی هم در ساخته شدن‌شان نداشت. با این حال وی این بار مستقیما در پروژه ساخت بازی Apocalypse Now نقش خواهد داشت. کاپولا در مورد این بازی و کسب بودجه از طریق کیک استارتر گفت:

ناشران بازی‌های ویدیویی ممکن بود خیلی علاقه‌ای به این بازی به شکلی که ما دوست داریم نشان ندهند. به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم بودجه را از طریق کیک استارتر کسب کنیم و خودمان آنطور که می‌خواهیم بازی را بسازیم.

در بازی Apocalypse Now گیمر در نقش بنجامین ویلارد (شخصیت اصلی فیلم) قرار می‌گیرند و تصمیمات‌شان سرنوشت وی را تعیین خواهد کرد. به‌علاوه سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که این اثر قرار نیست یک شوتر باشد و بیشتر یک بازی ترسناک خواهد بود. همچنین سازندگان تقاضای بودجه ۹۰۰ هزار دلاری برای ساخت بازی کرده‌اند تا آن را برای پلتفرم‌های متعددی بسازند. به‌علاوه افرادی که حداقل ۲۵ دلار بابت بازی پرداخت کنند، یک نسخه دیجیتالی از آن را دریافت خواهند کرد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده