نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۱

بازی The Flame in the Flood ژانویه ۲۰۱۷ برای پلی استیشن 4 عرضه می‌شود

سازنده بازی تحسین‌شده The Flame in the Flood اعلام کرده که این اثر در ژانویه ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود.

یکی از موفق‌ترین بازی‌های مستقل امسال The Flame in the Flood بود که توسط استودیو The Molasses Flood ساخته شده و برای ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه شده است. جالب اینکه اعضای تیم سازنده این بازی تلاش برای بقا را، برخی اعضای پیشین استودیو ایرشنال گیمز، سازنده Bioshock Infinite، تشکیل می‌دهند.

حال توسعه دهنده این بازی اعلام کرده که The Molasses Flood در ماه ژانویه ۲۰۱۷ (دی) برای کنسول پلی‌استیشن 4 نیز عرضه خواهد شد. این نسخه از بازی همچنین یک سری محتوای انحصاری نیز خواهد داشت که شامل توضیحات سازندگان در مورد بازی، یک پوسته متحرک، دو آواتار و یک سری «بهبود‌های گیم‌پلی» می‌شود.

البته زمانی که سازنده بازی اعلام کرد نسخه پلی‌استیشن 4 یک سری بهبود‌های خاص گیم‌پلی خواهد داشت، با اعتراض کاربران دیگر پلتفرم‌ها روبرو شد و همین امر باعث شد تا یکی از مسوولان استودیو سازنده بازی بیانیه‌ای در این مورد منتشر کند:

منظور ما از بهبود‌های گیم‌پلی، آپدیت‌ها و رفع باگ‌هایی است که از زمان عرضه بازی برای دیگر پلتفرم‌ها روی آن اعمال کرده‌ایم. همچنین اگر هر محتوای دیگری برای این نسخه عرضه شود، قطعا برای دیگر پلتفرم‌ها هم، حداکثر با فاصله زمانی کوتاهی، عرضه خواهد شد تا تمامی کاربران تجربه مشابهی از بازی داشته باشند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده