نویسنده: میثم علی حسنی
// یکشنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲

مایکل بی جردن، بازیگر فیلم Creed در NBA 2K17 حضور خواهد داشت

کمپانی 2K امروز اعلام کرد که مایکل بی جردن، بازیگر فیلم Creed در بخش MyCareer بازی NBA 2K17 نقش آفرینی کرده است و بازیکنان او را به عنوان یک ستاره خواهند شناخت. با زومجی همراه باشید.

در نسخه NBA 2K16 برای اولین بار بخش MyCareer دچار تغییراتی وسیعی شد و یک روند داستانی جالب با کارگردانی برنده جایزه اسکار اسپایک لی به این اثر اضافه شد. Livin' Da Dream توسط بازیکنان بسیار مورد استقبال قرار گرفت تا مسئولان کمپانی سازنده به فکر تکرار این فرمول موفق در نسخه سال بعد خود بیافتند. بعد از انتشار اخبار و اطلاعات متعددی مثل لیست موزیک های این اثر، امتیاز و قدرت چهل بازیکن مختلف و پشتیبانی NBA 2K17 از HDR برروی کنسول ایکس‌باکس وان S حالا شاهد اعلام حضور ستاره جوان فیلم Creed در NBA 2K17 هستیم. Michael B. Jordan کاملا برای این نسخه شبیه سازی شده و خود صداپیشگی شخصیتش را در بازی انجام داده است. او در بخش MyCareer به عنوان Justice Young یک بازیکن ستاره و نو ظهور که هم تیمی شخصیت ساخته شما است نقش آفرینی خواهد کرد.

Michael B. Jordan in nba2k17-1

کمپانی 2K در مورد شخصیت جردن و نقش او در بازی اینگونه توضیح می‌دهد:

Justice در طول بازی به عنوان شخصیتی پشتیبان و یک دوست همراه بازیکن خواهد بود تا واقعیت‌های لیگ NBA و تاثیر انتخاب‌های مهم در زمین بازی و بیرون آن را به شما نشان دهد.

Michael B. Jordan in nba2k17-2

جردن درباره حضور خود در این بازی می‌گوید:

NBA 2K17 یک سطح فکری کامل برای تجربه جدیدی از ارتباط با مخاطبان منحصربه‌فرد، فرصتی برای به چالش کشیدن خودم و گسترش توانایی‌ام در شغل بازیگری بود. من احساس غرور می‌کنم که فرصتی به من داده شد تا به افزایش اعتبار این سری کمک کرده باشم چراکه یکی از طرفداران پروپاقرص این اثر از زمان انتشار آن بوده‌ام.

Michael B. Jordan in nba2k17-4

آلفی برودی، مدیر بخش بازاریابی کمپانی 2K، افزود:

کارکردن با بازیگرانی در سطح مایکل نشان دهنده تعهد ما به طرفداران این سری است و سعی ما همیشه گردآوردن بهترین‌ها و پیشروی به سمت یک اثر سرگرم کننده است.

Michael B. Jordan in nba2k17-6

مایکل اولین فرد معروفی نیست که در سری NBA 2K حضور داشته و پیش از این در 2K15 فارل ویلیامز به عنوان سازنده موزیک و اسپایک لی به عنوان کارگردان بخش MyCareer نسخه 2K16 با سازندگان این اثر همکاری داشته‌اند. از تاریخ ۹ سپتامبر (۱۹ شهریور) می‌توان بخش MyCareer این بازی را به کمک نسخه دموی The Prelude آغاز کرد. بازی NBA 2K17 در تاریخ ۳۰ شهریور ماه (۲۰ سپتامبر میلادی) روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس 360، پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


منبع gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده