// سه شنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۹

هفته نامه Dota 2 قسمت ۲۳: از انتشار باکس مخصوص گزارشگران تا جدال تیم ها در The International 6

هفته نامه بیست و سوم بازی Dota 2 را در هفته‌ای که تمام علاقه‌مندان به این اثر در حال پیگیری اخبار The International 6 هستند برای شما آماده کرده‌ایم. پس با زومجی همراه باشید.

ti6 keyarena

آغاز مسابقات The International 6

ششمین دوره مسابقات The Internatonal از هفته پیش کار خود را با مبارزه چهار تیم در جدول Wild Card آغاز کرد. در این دوره نیز ۱۶ تیم برای سقف جوایزی به ارزش بیش از ۲۰ میلیون دلار رقابت خواهند کرد. در سه روز مخصوص مرحله گروهی دو تیم OG و Ehome توانستند سرگروه این بخش از مسابقات باشند و در حال حاضر روز اول مرحله حذفی به پایان رسید و تیم‌های Secret ،Na'Vi ،VG.R و Escape از دور رقابت‌ها کنار رفته‌اند. این تورنمنت در کشور آمریکا، شهر سیاتل و سالن key Arena برگزار می‌شود.

ll & crove box

انتشار باکس های ایمورتال Lockless Luckvase و Trove Carafe

بعد از پایان بازی‌های مرحله گروهی جعبه آیتم‌های ایمورتال مخصوص گزارشگران دعوت شده به سیاتل نیز منتشر شد. در این دو باکس که ۹ آیتم و ۲ کوریر قرار دارد بیشتر برروی هیروهای پست ساپورت کار شد و آیتم‌های زیبایی برای هیروهای Dazzle و Lion را شاهد بودیم.

io hero dota 2

IO هیروی برنده رای گیری Arcana

در روز اول مرحله حذفی مسابقات TI6 رسما اعلام شد که هیروی IO با شکست juggernaut برنده رای گیری امسال شده است و بزودی شاهد عرضه آرکانا برای این هیرو خواهیم بود. IO تقریبا از مراحل میانی رای گیری بود که مورد توجه زیاد بازیکنان قرار گرفت و تمام حریفان خود را  با فاصله چند میلیونی شکست داد. حالا باید منتظر بود و دید شکل Arcana این هیرو چگونه خواهد بود.

new vp roster in ti6

ترکیب نهایی تیم Virtus.Pro معرفی شد

مدتی پیش خبر تشکیل دوباره تیم منحل شده Virtus.Pro را با حضور Xboct و God داده بودیم و حالا بعد از گذشت چند روز رسما مدیر تیم VP اعلام کرد که این دو بازیکن در ترکیب نهایی حضور نخواهند داشت و به جای آن‌ها 9pasha و Ramzes666 به این تیم اضافه شده‌اند تا سه عضو سابق تیم Vega دوباره در کنار هم جمع شوند. مدیر VP اعلام کرده که با ترکیب جدید در تورنمنت‌های ماه آگوست حضور خواهند داشت و امیدوار است این تیم به روزهای اوج خود بازگردد.

ترکیب جدید تیم Virtus.Pro:

 Vladimir 'No[o]ne' Minenko
 Alexei 'Solo' Berezin
 Ilya 'Lil' Ilyuk
 Roman 'Ramzes666' Kushnarev
 Pavel '9pasha' Hvastunov


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده