// شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۲

برنامه «پخش موسیقی پس زمینه» برای ایکس باکس وان عرضه شد

مایکروسافت (Microsoft) برنامه رایگان پخش موسیقی پس‌زمینه از روی هارد یا فلش یو‌اس‌بی (USB) را برای ایکس‌باکس وان منتشر کرد. برای آگاهی از جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

یکی از کارمندان مایکروسافت اپلیکیشنی تحت پلتفرم جهانی ویندوز (UWP) با نام «Simple Background Music Player» را برای ایکس‌باکس وان منتشر کرده است که به دارندگان این کنسول اجازه خواهد داد موسیقی‌های مورد علاقه‌ی خودشان را از روی هارد یا فلش USB در پس‌زمینه اجرا کنند. پیش از این با بروزرسانی ماه آگوست قابلیت پخش موسیقی پس‌زمینه به ایکس‌باکس وان اضافه شده بود اما اجرای موسیقی‌ها تنها از طریق آنلاین و با اتصال به اینترنت میسر بود. مایک ایبرا، مدیر برنامه‌‌ریزی پلتفرم‌های ایکس‌باکس و ویندوز در مایکروسافت، به تازگی در توییتر گفته بود:

 برنامه‌ی «پخش موسیقی پس‌زمینه از روی یو‌اس‌بی» یکی از برنامه‌نویسان ما هم اکنون در دسترس است. برای پیدا کردن آن به استور و سپس بخش اپلیکیشن‌ها بروید و کلمه‌ی «Background» را جستجو کنید. 

xbox background music uwp app

وی در پیام دیگری به این موضوع اشاره کرد که Groove، اپلیکیشن رسمی موسیقی مایکروسافت، که تا چند هفته‌ای دیگر از برنامه آزمایشی ایکس‌باکس وان خارج خواهد شد نیز از موسیقی پس‌زمینه پشتیبانی خواهد کرد. بنابر گفته‌های ایبرا موسیقی پس‌زمینه از دی‌ال‌ان‌ای (DLNA) نیز پشتیبانی خواهد کرد. فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، نیز به در ادامه به این گفتگو ملحق شد و گفت:

این خوب است که می‌بینم باز شدن پلتفرم جهانی ویندوز این توانایی را به مردم داده تا برنامه‌هایی که از نظرشان مفید هستند، بسازند و در اختیار کاربران دیگر قرار دهند.

ما هم امیدواریم این موضوع برای تبدیل شدن استور ویندوز به یک فروشگاه خوب جهت پیدا کردن برنامه‌های مفید کافی باشد. آیا شما هم از برنامه‌ی «Simple Background Music Player» استفاده خواهید کرد؟


منبع Gamepur

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده