نویسنده: آرش رستمی
// جمعه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۲

باگ بازی Pokemon Go احتمال فرار کردن پوکمون ها را افزایش داده است

باگ جدیدی در بازی پرطرفدار Pokemon Go پیدا شده که باعث می‌شود پوکمون‌ها آسان‌تر از دست بازیکنان فرار کنند. با زومجی همراه باشید.

استودیو نیانتیک لبز (Niantic Labs) با بروزرسانی‌های اخیر پوکمون گو تغییرات گسترده‌ای را در این بازی اعمال کرده که بعضا به مذاق طرفداران خوش نیامده است. در این میان، بعضی از بازیکنان از بابت دشوار شدن گرفتن پوکمون‌ها شکایت داشتند که اکنون باخبر شده‌ایم این مسأله نه به صورت عمدی، بلکه به‌دلیل بروز اشتباهی در برنامه‌نویسی بازی، رخ داده است.

حساب‌کاربری رسمی Pokemon Go ساعاتی پیش در توییتر نوشت:

مربیان [پوکمون]! باگ جدیدی در بازی [کشف شده] که روی دقت پرتاب [توپ‌ها] اثر می‌گذارد و احتمال فرار کردن [پوکمون‌ها] را افزایش می‌دهد؛ ضمن اینکه باعث عدم دستیابی به امتیاز XP [مورد انتظار] می‌شود. ما سرگرم یافتن راهی برای رفع کردن [این مشکل] هستیم. گوش به زنگ باشید.

از آنجا که توپ‌های درون Pokemon Go بعضا با پرداخت پول واقعی خریداری می‌شود، این باگ می‌تواند به بروز نارضایتی جدی‌تری در میان بازیکنان منجر شود. استودیو نیانتیک اخیراً سیستم ردیابی پوکمون‌های اطراف را به‌دلیل مشکلی که در آن وجود داشت از بازی حذف کرده و برخی نرم‌افزارهای جانبی پوکمون گو را هم با این ادعا که در فعالیت‌های این استودیو برای خدمات‌دهی به کاربران تداخل ایجاد می‌کنند، از کار انداخته است. البته سیستم ردیابی قرار است پس از انجام بازنگری و احتمالاً در قالبی متفاوت، از نو به بازی اضافه شود.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده