// پنجشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۲

بروزرسانی بازی Marvel: Ultimate Alliance برای پی سی عرضه شد

بالاخره مارول گیمز، استودیو سازنده Marvel: Ultimate Alliance، بروزرسانی این بازی را برای رایانه‌های شخصی جهت رفع باگ‌های موجود عرضه کرد. با زومجی همراه باشید.

مدتی پیش خبری در زومجی منتشر کردیم در ارتباط با وعده‌های مارول گیمز در خصوص عرضه بسته الحاقی Marvel: Ultimate Alliance و بروزرسانی رفع باگ‌های این بازی. حال طبق گفته سایت Game Informer، بروزرسانی رایانه‌های شخصی این بازی در دسترس قرار گرفته است. البته دارندگان بازی بر روی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 نیز انتظار یک بروزرسانی را برای رفع یک سری از مشکلات‌اشان دارند.

یکی از بزرگترین مشکلات Marvel: Ultimate Alliance روی رایانه‌های شخصی، عدم پشتیبانی کامل از کنترلرهای ایکس‌باکس 360 و ایکس‌باکس وان بود که دکمه‌ها به درستی عمل نمی‌کردند. همچنین بخش صداگذاری بازی نیز با مشکلاتی همراه بود و در بعضی از نقاط بازی صدا به کل قطع می‌شد.

علاوه‌بر حل کردن مشکلات ذکر شده، این بروزرسانی یک سری مشکلات مربوط به رابط کاربری بخش آنلاین را نیز نظیر دعوت کردن از دوستان حل کرده است. بنظر می‌رسد تا قبل از این بروزرسانی کاربران در همگام سازی پروفایل و اطلاعات‌اشان در پارتی بازی مشکل داشتند. همچنین اکتیویژن اعلام کرده بسته الحاقی این بازی که قرار بود همزمان با خود بازی عرضه شود، طی چند هفته دیگر از طریق یک بروزرسانی به صورت رایگان روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده