// پنجشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۸

یک بازیکن Dark Souls 3 بدون خوردن حتی یک ضربه از باس‌ها بازی را تمام کرد

یک استریمر بازی‌های ویدیویی در توئیچ بازی Dark Souls III را بدون خوردن حتی یک ضربه در طول بازی و باس فایت‌ها به اتمام رسانده است. با زومجی همراه باشید.

طی خبری یک گیمر بازی Dark Souls III  توانسته این بازی را بدون دریافت حتی یک ضربه به اتمام برساند. او سومین شخصی است که موفق شدن بدون وارد کردن ضربه بازی را به اتمام برساند، اما نکته‌ی جالب قضیه این جاست که این شخص، اولین کسی است که در باس فایت‌های بازی حتی یک ضربه هم دریافت نکرده است. قطعا این کار دیوانگی بوده و زمانی به این دیوانگی به صورت کامل پی می‌بریم که بدانیم این شخص با ضربات Melee Attack بازی را به اتمام رسانده است!‌

بازی Dark Souls 3 توسط استودیو فرام‌سافت‌ور ساخته شده و یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی چند‌وقت اخیر بود. این بازی در بررسی زومجی نمره عالی ۹/۵ را دریافت کرد. نیلوفر ابراهیم‌پور در خلاصه‌ای از نقد خود نوشت:

Dark Souls III از نظر گیم‌پلی شما را از بعضی نظرها از دیگر سولزها دور می‌کند و شما را با خود به سمت Bloodborne می‌کشاند. اما از طرفی دیگر، اصالت و روح قسمت‌های گذشته این بازی همچنان در این قسمت دمیده شده‌اند و همان حس به شما القا می‌شود. در برخی مواقع بونفایرها و سریع‌تر شدن بازی شاید شما را کمی دلسرد کند، اما هرگز به تنه اصلی بازی صدمه نزده‌اند و تجربه بازی را خراب نمی‌کنند. Dark Souls III یکی از با ارزش‌ترین بازی‌های نسل هشتم است که باید آن را تجربه کنید.


منبع VG247

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده