// جمعه, ۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

بازی موبایل Rival Fire، محصول جدید کمپانی گلو موبایل عرضه شد

کمپانی گلو موبایل (Glu Mobile) جدیدترین بازی موبایل خود با نام Rival Fire را منتشر کرده که در واقع نسخه غربی بازی WeFire، محصول کمپانی تنسنت (Tencent) مالک در حدود ۱۵ درصد از سهام گلو موبایل است. با زومجی همراه باشید.

کمپانی گلو موبایل در سال ۲۰۰۱ با هدف تمرکز بر روی بازار بازی‌های موبایل در شهر کالیفرنیا، ایالت سان فرانسیسکو تاسیس شد. این کمپانی که در چندین کشور دارای دفتر و استودیو بوده، تاکنون مجموعه‌ها و بازی‌های مختلفی از جمله Deer Hunter، Transformers، Eternity Warriors و Samurai vs Zombies Defense را بر روی پلتفرم موبایل عرضه کرده است. در سال ۲۰۱۵ اعلام شد که کمپانی چینی تنسنت، مالک کمپانی‌های سوپرسل، اپیک گیمز و رایوت گیمز، با پرداخت ۱۲۶ میلیون دلار توانسته است ۱۴٫۶ درصد از سهام کمپانی گلو موبایل را خریداری کند. حال اولین محصول این همکاری یعنی بازی تیراندازی Rival Fire به عنوان نسخه غربی بازی WeFire، محصول کمپانی تنسنت توسط کمپانی گلو موبایل عرضه شد.

هشت ماه پیش بود که زمزمه‌هایی از انتشار بازی موبایل WeFire با بیست میلیون دانلود در قاره آسیا، توسط کمپانی‌های گلو موبایل و تنسنت در کشورهای غربی به گوش می‌رسید. این بازی که با نامی متفاوت و تحت عنوان Rival Fire عرضه خواهد شد، در کنار بازی‌های تیراندازی کمپانی گلو موبایل که از بین آن‌ها می‌توان به Deer Hunter 2014، Contract Killer و Frontline Commando اشاره کرد، قرار می‌گیرد. ویژگی‌های این بازی را می‌توان در یک جمله خلاصه کرد؛ گرافیک عالی به همراه چهار حالت بازی، طیف وسیع سلاح، طراحی سربازان با جزئیات و امکان بازی به دو صورت Co-op و نفر به نفر.کمپانی گلو موبایل مدت زمان هفت ماه را صرف بازبینی طراحی‌ها و تغییر آن‌ها براساس ذائقه بازیکنان غربی کرده است. بازی Rival Fire که مبتنی بر کاورگیری است، دارای ویژگی‌های از جمله چت و برقراری ارتباط با دیگران بازیکنان به صورت خصوصی و جهانی، جدول امتیازات و جوایز هفتگی است.

بازی rival fire ویژگی بازی نفر به نفر همزمان

همچنین می‌توانید با دوستان‌تان به مبارزه پرداخته یا در کنار یکدیگر در حالت بقا در برابر سیل عظیم مقاومت کنید. می‌توانید وسایلی که در میدان نبرد به همراه دارید را شخصی‌سازی کرده و براساس سلیقه خود انواع مختلفی از نارنجک‌ها، موشک‌ها، پهپادها، جعبه‌های درمانی و غیره را انتخاب کنید. امکان ایجاد یک جوخه شخصی با استفاده از مهارت‌ها و تجهزات مختلف نیز وجود دارد. داستان بازی Rival Fire از این قرار است که یک گروه تبهکار به نام پراجکت کبرا (Project Cobra) که به صورت مخفیانه به ترویج جنگ و نزاع در جوامع جهانی می‌پردازد، پس از سال‌ها تحقیق و آزمایش موفق شده است که ارتشی از سربازان قدرتمند و هیولاهای غول‌پیکر ایجاد کند. اکنون وظیفه شما است که به عنوان سرپرست یک گروه از نیروهای ویژه و زبده بین‌المللی به نام فالکون (FALCON) در برابر نقشه‌های شیطانی پراجکت کبرا ایستادگی کنید.

منبع: Venture Beat


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده