// جمعه, ۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷

تعداد کاربران Final Fantasy XIV از ۶ میلیون نفر گذشت

هیچوقت کسی فکرش را نمی‌کرد بازی Final Fantasy XIV بتواند موفقیت‌های زیادی کسب کند. حال اعلام شده که تعداد بازیکنان این بازی به بیش از ۶ میلیون نفر رسیده است. با زومجی همراه باشید.

طی یک کنفرانس خبری اسکوئر انیکس، استودیو سازنده Final Fantasy XIV: A Realm Reborn، اعلام کرده که تعداد بازیکنانی که در این بازی ثبت‌ نام کرده‌اند، از مرز ۶ میلیون نفرگذشت. این تعداد مجموع کاربران بازی بر روی پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3، رایانه‌های شخصی و مک است.

همچنین در ادامه این کنفرانس گفته شد که این رقم از کاربران پس از عرضه رسمی بازی بوده و ارقام مربوط به کسانی که نسخه آزمایشی بازی را بازی کرده‌اند، در این سرشماری حساب نشده‌اند.

این خبر همزمان با بروزرسانی ۳/۳۵ بازی منتشر شد. آپدیت جدید بازی، بخش‌های تازه‌ای نظیر Deep Dungeon: The Palace of the Dead به بازی اضافه کرده است. همچنین از تاریخ ۴ مرداد تا ۹ شهریور استفاده از این بازی برای آزمایش کردن ویژگی‌های جدید، رایگان خواهد بود. این کار به‌خاطر آشنایی بیشتر کاربران جدید با محیط و دنیای بازی صورت می‌گیرد.

زمانی که Final Fantasy XIV عرضه شد کسی فکرش را نمی‌کرد روزی بتوانیم چنین خبری بخوانیم. حال موفقیت Final Fantasy XIV: A Realm Reborn را باید مدیون نائوکی یوشیدا، کارگردان بازی، و تیم‌اش باشیم.

منبع: Dualshockers

 


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده