// چهار شنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳

احتمال عرضه تمام بازی‌های ورزشی الکترونیک آرتز برای پی سی

الکترونیک آرتز ممکن است تمام بازی‌های ورزشی خود را برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه کند. اکنون تنها فیفا برای پی‌سی در دسترس قراردارد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

در گذشته همه‌ی بازی‌های ورزشی الکترونیک آرتز (EA Sports) برای رایانه‌های شخصی عرضه  می‌شد، اما هرچه موتور‌های گرافیکی بازی‌ها پیشرفت کرد تولید برخی از بازی‌هایی که متقاضی کمتری داشتند از دستور کار این شرکت خارج شد و تنها سری فیفا برای رایانه‌های شخصی تولید می‌شد. مت بیبلی و کام وِبر، دو تن از مدیران الکترونیک آرتز  در مصاحبه با وبسایت گیم اینفورمر اعلام کرده اند که احتمال عرضه بازی‌های NFL و NHL برای رایانه‌های شخصی وجود دارد.

مت بیبلی، نایب رییس الکترونیک آرتز کانادا در اینباره گفت:

ساخت بازی برای پی‌سی بستگی به نیاز بازار و درخواست گیمر‌ها دارد. ما هنوز تقاضای بسیار زیادی برای فیفا داریم که این به دلیل علاقه زیاد جامعه‌ی جهانی به فوتبال است که من گمان نمی‌کنم چنین تقاضای بالایی برای NFL 17 داشته باشیم به این دلیل که ورزش فوتبال آمریکایی مختص کشو‌های محدودی است، اما من معتقدم  اگر تقاضا برای این بازی بالا برود ما حتماَ از این شانس استفاده خواهیم کرد. موتور گرافیکی جدید فراست‌بایت سازگاری خوبی با رایانه‌های شخصی دارد و ما راحت‌تر از گذشته می‌توانیم بازی‌ها را برای پلتفرم‌های مختلف عرضه کنیم.

همچنین کام وِبِر، نایب رییس الکترونیک آرتز کالیفرنیا گفت:

ما قبلاَ سود خوبی از تولید بازی NFL برای رایانه‌های شخصی نصیبمان می‌شد، اما بعد از اینکه روند نزولی فروش آن شروع شد، تولید این بازی را متوقف کردیم و حالا سخت به نظر می‌رسد که کمپانی بعد از این‌همه سال به تولید دوباره‌ی آن بپردازد. اما ما همیشه آماده هستیم تا تولید دوباره‌ی نسخه پی‌سی را شروع کنیم اما باید زمان مناسبی برای آن پیدا کنیم تا عقب‌گردی نداشته باشیم.

بازی‌  Madden NFL 17 در تاریخ ۲۸ مرداد، بازی NHL 17 در تاریخ ۱۸‌ شهریور و بازی FIFA 17 در تاریخ ۱‌ مهر عرضه می‌شود. هر سه بازی برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود و تنها FIFA 17 برای رایانه‌های شخصی روانه بازار می‌شود.

آیا شما علاقه‌ای به عرضه سایر بازی‌های EA Sports برای رایانه‌های شخصی دارید؟

منبع:GameSpot


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده