// سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۳

هفته نامه Dota 2 قسمت ۱۹: از منحل شدن تیم Virtus.Pro تا انصراف تیم ها از مسابقات Nanyang

بعد از پایان مرحله مقدماتی مسابقات 6 The International بازی Dota 2 هفته‌ای آرامی را پشت سر گذاشتیم. با مهمترین رویدادهای چند روز گذشته در خدمت شما خواهیم بود؛ پس زومجی را همراهی کنید.

virtus.pro-disband-dota-2-zoomg

تیم Virtus.Pro منحل شد

یکی از بهترین مجموعه‌های منطقه CIS اروپا بعد از کسب نتایجی ضعیف با تصمیم مسئولان این سازمان منحل شد تا شاید در آینده شاهد بازگشت دوباره این تیم در بازی Dota 2 باشیم. VP نزدیک به ۶ ماه نتوانست هیچ عنوان خوبی را کسب کند و حتی تغییرات بعد از مسابقات شانگهای نیز چندان تاثیرگذار نبود تا این تیم بعد از تشکیل در سال ۲۰۱۲ به کار خود در مسابقات Dota 2 پایان دهد. البته این تصمیم برای تیم دوم سازمان Virtus.Pro نیز اتخاد شد تا Polarity که به تازگی با حضور Silent وIceberg ترکیب خود را بسته بود همزمان منحل شود و حالا ۱۰ بازیکن بدون تیم منتظر نقل و انتقالات بعد از Ti6 بمانند.

ترکیب این تیم در هنگام منحل شدن به شرح زیر است:

Ukraine Ilya 'ALOHADANCE' Korobkin
Russia Sergey 'G' Bragin
Russia Maxim 'yoky-' Kim
Belarus Artem 'fng' Barshak
Russia Alexander 'NoFear' Churochkinnanyang-season-2-dota-2-zoomg

تیم‌های جایگزین فصل دوم مسابقات NanYang معرفی شدند

بعد از پایان مرحله مقدماتی The International 6 و با توجه به حضور تیم‌های Fnatic ،Secret و Evil Geniuses در این مرحله هر سه تیم انصراف خود را از سفر به چین اعلام کردند. به نظر می‌رسد خستگی حضور در مرحله مقدماتی و تمرکز بیشتر برای کسب نتیجه مطلوب دلیل عدم حضور Team Secret باشد؛ اما در مورد دو تیم دیگر مشکلات عدم آماده شدن ویزا برای سفر به چین از سوی Fnatic و EG دلیل انصراف اعلام شده است. به هر حال مسئولان برگزاری مسابقات نیز به سرعت به دنبال جایگزین‌های جدیدی گشتند و بالاخره LGD به عنوان جانشین تیم EG در این مسابقات حضور خواهد داشت. اما تکلیف سهمیه‌های باقی مانده دیگر نیز با برگزاری یک جدول حذفی مشخص شد تا  VG.R، Wings  و CDEC.Y به جمع پنج تیم دیگر اضافه شوند. این مسابقات با سقف جوایزی به ارزش ۲۰۰ هزار دلار از ۶ تا ۱۰ جولای (۱۶ تا ۲۰ تیر)  پیگیری خواهد شد.

اسامی هشت تیم حاضر در فصل دوم تورنمنت NanYang؛

China NewBee
China LGD Gaming
United States Digital Chaos
Russia Team Empire
Malaysia WarriorsGaming.Unity
China CDEC. Y
China Vici Gaming Reborn
China Wings Gaming

arteezy-9k-mmr-dota-2-zoomg

Arteezy دومین بازیکن حرفه‌ای با MMR نه هزار

Miracle بازیکن پست Mid تیم OG اولین شخصی بود که توانست طلسم عدد ۹۰۰۰ را بشکند و رنک Solo MMR خود را بالاتر از این عدد ببرد. اما به نظر می رسد با شکستن این طلسم راه برای بقیه بازیکنان هموار شد و حالا Arteezy بازیکن پست Mid تیم Secret با یک بازی زیبا و کسب پیروزی با هیرو Terrorblade رنک خود را به این عدد رساند تا باشگاه نه هزارتایی ها دو نفره شود. از زمان عرضه بازی Dota 2 این اولین بازی است که دو نفر ظرف چنین مدت کمی رنک خود را به چنین عدد بالایی رساندند و اما سوال اصلی این است نفر سوم چه کسی خواهد بود؟

تهیه شده در زومجی


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده