نویسنده: محسن بیگی نیا
// چهار شنبه, ۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۸

مراحل بازی Call of Duty: Infinite Warfare با وسایل نقلیه حالت خطی نخواهد داشت

به ادعای وب سایت چارلی اینتل، در مراحل سفینه‌رانی بازی Call of Duty: Infinite Warfare کنترل سفینه و انتخاب مسیر کاملاً به عهده‌ی گیمرها خواهد بود و حالت خطی نخواهد داشت. برای آگاهی از جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

Call of Duty: Infinite Warfare ساخته‌ی جدید اکتیویژن و اینفینیتی وارد، گیمرها را به خارج از جو زمین خواهد برد؛ تغییری بحث برانگیز که البته تا حدودی جالب به نظر می‌رسد. اگرچه همه از این ایده که جنگ را به مدارهای بیرونی زمین برده‌اند و تنها بعد از فرود آمدن روی دیگر کشتی‌های فضایی می‌توان به جنگ‌های معمول خطی  Call of Duty پرداخت، خوششان نمی‌آید؛ اطلاعات جدید بیان می‌کنند که اتفاقاتی که در فضا رخ خواهند داد بیشتر از چیزی خواهند بود که ما انتظارش را داشتیم. وب سایت «چارلی اینتل» ادعا کرده است که دموی «جکال فلایت» که در کنفرانس E3 2016 سونی نمایش داده شد یک صحنه‌ی از پیش تعیین شده نبوده و گیمر کنترل کاملی روی حرکت کشتی فضایی داشته است.

call_of_duty_infinite_warfare_Space_Combat

اگر در نظر بگیریم که این یک بازی مدرن از سری «ندای وظیفه» است این موضوع بسیار هیجان آور خواهد بود. این سری بازی بواسطه‌ی نگه داشتن گیمر در یک مسیر از پیش تعیین شده در بخش تک نفره شناخته شده است.  شما می‌توانید در درجات سختی پایین‌تر بخش تک نفره را بدون انجام کاری و صرفاً با کمک هوش مصنوعی و حرکت دادن کاراکترتان در یک مسیر از پیش تعیین شده به پایان برسانید. اینکه قادر باشید یک وسیله‌ی نقلیه را هدایت کنید به این معنی است که جاهای مختلفی وجود دارند که می‌توانید وسیله را به سمت آنها هدایت کنید. ما از زمان نسخه‌ی جنگ جهانی دوم (Call of Duty: World at War) این بازی شاهد چنین چیزی نبوده‌ایم.

این موضوع از این نظر که مأموریت‌های دارای وسیله‌ی نقلیه در Call of Duty معمولاً بسیار تو خالی هستند (در مقایسه با سایر قسمت‌های بازی) نیز بسیار هیجان آور است. بنابراین این ایده که در طول تمامی این برخوردها و انفجارها کنترل کامل داشته باشیم خوشایند است.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (۱۴ آبان) برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. نظر شما در خصوص مراحل دارای وسیله‌ی نقلیه در سری بازی‌ Call of Duty چیست؟

منبع: VG247


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده