// سه شنبه, ۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳

بیانیه کمپانی Team 17 در مورد لغو شدن بازی Allison Road

تیم17 (Team17)، ناشر و استودیوی بازیساز، در گفتگویی با وب سایت VG247 در خصوص لغو شدن ساخت Allison Road و پایان همکاری خودشان با استودیوی لیلث (Lilith) صحبت کرده است. برای آگاهی از جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

تیم 17 صحبت‌هایی در خصوص لغو شدن ساخت  بازی Allison Road گفته است، هرچند هیچ چیز جدیدی در این بیانیه آشکار نشده است. این ناشر به وب سایت VG247 گفته است:

بعد از رسیدگی‌های بسیار بین ما و کریس کسلر، صاحب لیلث، ما به یک توافق دو جانبه رسیدیم تا به همکاری خودمان در خصوص انتشار Allison Road پایان دهیم.

ما ایده‌ها و توانایی‌های کریس را دوست داریم، اما برخی اوقات اتفاقات متفاوت‌تر از آن چیزی که انتظار می‌رود رخ می‌دهند چرا که توسعه‌ی بازی‌ها و انتشار آنها سطوح پیچیدگی فراوانی دارد. تیم ما در اینجا بهترین آرزوها را برای پروژه‌ی فعلی و آینده‌ی کریس دارند چرا که ما قبل از اینکه شرکای تجاری باشیم طرفدار او هستیم.

استودیوی لیلث نیز اساساً حرف‌های مشابهی را، تقریباً کلمه به کلمه، در بیانیه‌ی جدایی خودش در هفته‌ی گذشته بیان کرده است:

بعد از رسیدگی‌های فراوان بین تیم17 و خودمان، ما به یک توافق دو طرفه برای پایان دادن به همکاری خودمان در خصوص انتشار Allison Road دست یافته‌ایم. برخی اوقات اتفاقات متفاوت از آن چیزی که انتظار می‌روند رخ می‌دهند چرا که ساخت بازی و انتشار آن سطوح پیچیدگی فراوانی دارند.

ما بخصوص دوست داریم از تمام افرادی که از ما پشتیبانی کردند تشکر کنیم، ما همواره قدر دان زحمات آنان بوده و خواهیم بود.

منبع: MCV UK


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده