نویسنده: محسن بیگی نیا
// یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۳

تاریخ عرضه بازی Moto Racer 4 مشخص شد

مایکرویدز، ناشر بازی Moto Racer 4، بعد از مدت‌ها سکوت اطلاعات زیادی را در مورد ۱۵ حالت مختلف بازی و تاریخ عرضه‌ی آن  روی پلتفرم‌های مختلف ارائه داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با زومجی همراه باشید.

Moto Racer 4 هنوز هم در حال ساخت است و ما الان می‌دانیم که چه زمانی عرضه خواهد شد. مایکرویدز با ارائه‌ی اطلاعاتی پُر و پیمان در خصوص پروژه‌ی استودیوی آرتیفکت به سکوت شش ماهه‌ی خودش پایان داد. اولین خبر در مورد تاریخ عرضه‌ی Moto Racer 4 است که در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) برای پلتفرم‌های ویندوز، مک، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

این بازی تحت نظارت پائول کویست، طراح کهنه کار سری اصلی در استودیوی دِلفینی سافتور، و  با استفاده از Unreal Engine 4 ساخته می‌شود و ۱۵ حالت مختلف دارد. در ادامه چند مثال جدید و با جزئیات از این حالت‌ها را می‌توانید ببینید که در کنار حالت‌های پرطرفدار و متداول مانند Time Trial، Single Race و Championship قرار خواهند گرفت. اینها برخی از حالت‌هایی هستند که می‌توانید انتظار دیدنشان در بازی را داشته باشید:

  • King of the Hill: در ابتدای مسابقه تمامی موتورسواران با زمانِ یکسانِ ثبت شده در تایمر کار خود را آغاز خواهند کرد؛ این تایم فقط برای راننده‌ای که در جایگاه اول باشد کم خواهد شد و رانندگان پشت سری هم توربو دریافت خواهند کرد تا بتوانند به جایگاه اول برسند. اولین راننده‌ای که تایمش به صفر برسد برنده مسابقه خواهد بود.
  • Last Man Standing: هر گیمری که آخر از همه از چک پوینت‌ها عبور کند حذف خواهد شد.
  • Survival: مسابقه با زمان خیلی کمی روی ثانیه شمار آغاز می‌شود. گیمرها با عبور کردن از چک پوینت‌ها زمان به دست می‌آورند. در بخش تک نفره، هدف زنده ماندن برای یک بازه‌ی زمانی مشخص است. در بخش چند نفره، برنده آخرین گیمری است که هنوز زمان روی تایمرش باقی مانده باشد.
  • Catch-up: رقبای گیمر مسابقه را زودتر آغاز می‌کنند و گیمر باید در یک زمان مشخص در جایگاه اول قرار بگیرد.
  • Wolf  Pack: گیمر مسابقه را زودتر از سایرین آغاز می‌کند و باید برای یک مدت زمان مشخص بدون اینکه از او سبقت گرفته شود جایگاه اول خودش را حفظ کند.
  • Ghost Bike: گیمر مسابقه را در جایگاه آخر شروع می‌کند و اجازه ندارد از جاده منحرف شود یا با بقیه برخورد کند. آنها باید کار خود را در یک جایگاه حداقلی مشخص شده به اتمام برسانند.
  • Golden Helmet: رقبا باید یک کلاه خود طلایی را در طول مسابقه به دست بیاورند. برای انجام این کار آنها باید اولین نفری باشند که از چک پوینت اول عبور می‌کند. اگر گیمری که کلاه خود طلایی را به سر دارد توسط گیمر دیگری زمین بخورد، کلاه خود به گیمری که این کار را انجام داده تعلق خواهد گرفت. اگر که یک گیمر از روی موتورش به زمین بیافتد، کلاه خود را از دست خواهد داد و کلاه خود به طور خودکار به چک پوینت بعدی منتقل خواهد شد.
مایکرویدز همچنین خواسته است تا وجود ویژگی‌های تمام عیار در بازی را به طرفداران بالقوه‌ی Moto Racer 4 یادآوری کند. ویژگی‌هایی مانند ترکیب سرعت بالا و مسابقات موتور سواری، ترافیک خیابانی، بخش چند نفره‌ی اسپلیت-اسکرین، بخش چند نفره‌ی آنلاین برای ۲ تا ۱۰ گیمر، ۶۰ فریم بر ثانیه بودن بازی، شخصی‌سازی موتورها و راننده‌ها، تصادف‌ها  و هوش مصنوعی منحصربفرد برای هر رقیب. همچنین می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از بازی را نیز در ادامه مشاهده کنید:
نظر شما در مورد این بازی و حالت‌های متنوعش چیست؟
منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده